Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hetente 5 alkalommal az...

Hetente 5 alkalommal az alábbiakat végzem. Lesz eredmény vagy változtassak valamin?

Figyelt kérdés

20-30 perc bringázás/kocogás bemelegítésképp (vagy mint ma, hideg van, így itthon insanity). Majd jön egy 40-50 perces teljes test formálás blokk, ami vagy Béres (Lendületben vagy Pörgesd fel) vagy Rubint (Legjobb formád teljes test), majd egyik nap a combot és a felső testet edzem 20 percben, másik nap pedig a far és a hasizmot 20-30 percben.

Így egy nap 80-90 percet tornázok. Hetente 5 alkalommal. Így jó?

Étkezéseim paleo szerűek, ugyanis nem eszem glutént, cukrot és nem fogyasztok hüvelyes ételeket. De nem eszem zsírosan sem, de reggelente 1 dl tejet teszek a kávémba.


2013. márc. 13. 12:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Januártól csinálom, de eddig nem voltam ennyire elszánt. Eddig heti 2-3 alkalommal tornáztam fél-1 órákat, ugyanezt az étrendet követtem, de eddig voltak bűnözéseim. Lement 8 kg, de még van 8 kg zsír és szeretnék a nyárra kontúrosabb, feszesebb lenni. Elérhetem-e így? Bűnözések nélkül, szigorral és heti 5 alkalom tornával?
2013. márc. 13. 12:33
 2/2 anonim válasza:
Ha ezt betartod, tuti sikered lesz:)
2013. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!