Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez elég/nem sok egy napra?...

Ez elég/nem sok egy napra? Nem fogyni szeretnék, csak megtartani a súlyomat

Figyelt kérdés

kb. 170 cm vagyok, 44 kg. és légyszi ne gyertek azzal,hogy inkább híznom kéne, nem szeretnék, de tényleg!

reggeli: 1 szelet tk. kenyér(toast)+ 1 főtt tojás+kicsi felvágott

tízórai: szendvics, 2 szelet ugyanolyan kenyérből, zsírszegény sajt (2 szeletnek felel meg normális méretből), csirkemellfilé

ebéd: étel házhozszállítótól rendelem, norbis, vagy sima diétás, annak a felét eszem meg (átl. 500-600 kcal az egész adag)

nasi: 50g pirított szójabab, de van,hogy ehelyett fél zacskó ropit eszem:S (125g)

napközben eszem 3-4 almát.

előre is köszi


2009. szept. 18. 17:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%
Tök jófej vagy. :D
2009. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem akarsz hízni? Tizenhat éves vagy, remélhetőleg nőiesedsz. Kerekebb lesz a csípőd, a karod, a melled is, meg a hasad. Ettől fogsz felnőtt nőnek kinézni. Ne akarj örökké süldő lánynak látszani!

A nőiesedés reméljük súlygyarapodással is jár.

A csípőcsontok is megváltoznak, 17 évesen széjjelebb csúsznak.

Nagyon kevés amit eszel, de reméljük azt jól hasznosítod. Mindig ilyen girhes voltál?

Nem szeretsz enni? Mert úgy írsz, mintha folyton szoronganál rajta. Én nagyon szeretek enni. Ideális a súlyom. egyél valami zsírosabbat, szaftosabbat is! Vagy nem kívánod? Talán az epéddel van baj. Egyél akkor sok ecetes savanyúságot a zsíros ételekhez!

Nassolni meg nem kell!

A 3-4 alma jó.

Balettos vagy?

Lényeg, hogy mindig élvezd az étkezést, mindig laza legyél!

MI a vacsora?

Itt egy normális menü:

Reggeli

2 főtt tojás, két pirítós, vajjal, mézzel, citromos tea, paradicsom paprika, felvágott


Tízórai: Keksz, alma


Ebéd: Zöldborsó leves, rántott hal krumplival, uborkával, egy kocka csoki vagy kávé


Uzsonna: májkrémes kenyér, tej


Vacsora: lecsó, alma

2009. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha így eszel, és ennyi a súlyod, akkor az azt mutatja, hogy neked ez NEM elég! Vacsi csak lemaradt vagy...?
2009. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%

"nem tudom...csak nyári szünet óta híztam egy kilót..mondjuk centiben nem látszik persze, szóval lehet,hogy izom,mert azóta többet mozgok..de én tényleg nem szeretnék hízni..max izmot, de azt se sokat, mert nagyon tetszik a vékonyság"


Az a helyzet hogy mint írtam túl keveset eszel. Mivel a szervezeted éhezik gyakorlatilag (kár is szépíteni) ezért visszatartja a zsírt. Ezért van az hogy ha nem eszel rendesen akkor zsírból fogyni nem lehet - ellenben izomból lehet. Ha izomba nőttél volna akkor az látványos lenne (és szép), viszont ha nincs rajtad izom, akkor a testednek nem lehet túl szép formája!

2009. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%

Na tessék, itt egy dietetikusok által összeállított menü. Ezzel összehasonlíthatod:

[link]

2009. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%

hétfő

narancslé 3 dl, krémsajt 6 dkg, kenyér 10 dkg, paradicsom zöldbableves, szezámos pirított csirkemáj, petrezselymes burgonya, uborkasaláta szőlő pirított kenyér, zelleres vajkrém, aludttej 3 dl, zöldpaprika


kedd

tejeskávé 3 dl, 2 briós, sárgabaracklekvár lebbencsleves, grill-virsli, kelkáposzta-főzelék, rozskenyér 1 zsemle, 1 kockasajt, zöldpaprika paradicsomos szardínia, rozskenyér 10 dkg, tea, körte


szerda

tej 3 dl, kapros túrókrém 8 dkg, barna kenyér 10 dkg, pritamin vegyes gyümölcsleves, rakott karfiol görögdinnye szilvásgombóc, tea


csütörtök

tea, tavaszi felvágott 5 dkg, margarin, kenyér 10 dkg, zöldpaprika karalábéleves, bolognai spagetti, körte gyümölcsjoghurt, zabpehely tojásomlett, tökfőzelék, kenyér, alma


péntek

kefir 2 dl, Tenkes sajt, margarin, barna kenyér, paradicsom paradicsomleves, zöldséges vagdaltszelet, burgonyapüré, káposztasaláta főtt kukorica gépsonka 5 dkg, margarin, zöldpaprika, barna kenyér, görögdinnye


szombat

tea, virslis lecsó, rozskenyér 10 dkg lencseleves, vargabéles szőlő rántott patisszon, petrezselymes rizs, joghurtos uborkasaláta


vasárnap

tea, 2 főtt tojás, margarin, kenyér, zöldpaprika csirkehúsleves, párolt csirkemell, burgonyafánk, szilvamártás őszibarackos csokoládépuding melegszendvics, almás kukoricasaláta, tea

2009. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
nem maradt le a vacsi, tényleg nem szoktam, mert nagyon későn érek haza,szóval eléggé eltolódik az ebédem (tudom,hogy egészségtelen, de így kell megoldanom). azt mondják,hogy annak ellenére,hogy vékony vagyok, nagyon formás az alakom. csak izom van rajtam (ez igaz), mert azért mindig sportoltam valamit (nem keményen, de azt mindig), és arányos vagyok. 80-56/80. nem túl széles a csípőm, nincs lyuk a lábaim között, meg ilyesmik..nem balettozom:) és nagyon szeretek enni (nem az a lényeg,hogy főtt kaja legyen, csak mindig lehessen rágni valamit, ezért is nasizom), épp ezért figyelek oda,hogy minden diétás legyen. ja, és köszi annak, aki azt írta,hogy jófej vagyok:D
2009. szept. 19. 07:51
 18/27 anonim ***** válasza:
84%
szia!nem vagyte véletlenül anorexiás?vagy nem voltál a?mert én az vagyok,és nagyon hasoló aggodalmai vannak,mint nekem voltak/vannak,mégma is..szerintem egyél többet,és sokkal több gyümölcsöt,meg zöldséget legalább,ha már mást nem akarsz.
2009. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%
ja,és még annit,hogy én is szeretek nassolni,szóval erre a zöldség-gyümölcs pont jó...
2009. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
azt mindig szoktam:)remélem, nem vagyok anorexiás:S nem tudnám valahogy leellenőrizni magamat?
2009. szept. 19. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!