Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez elég/nem sok egy napra?...

Ez elég/nem sok egy napra? Nem fogyni szeretnék, csak megtartani a súlyomat

Figyelt kérdés

kb. 170 cm vagyok, 44 kg. és légyszi ne gyertek azzal,hogy inkább híznom kéne, nem szeretnék, de tényleg!

reggeli: 1 szelet tk. kenyér(toast)+ 1 főtt tojás+kicsi felvágott

tízórai: szendvics, 2 szelet ugyanolyan kenyérből, zsírszegény sajt (2 szeletnek felel meg normális méretből), csirkemellfilé

ebéd: étel házhozszállítótól rendelem, norbis, vagy sima diétás, annak a felét eszem meg (átl. 500-600 kcal az egész adag)

nasi: 50g pirított szójabab, de van,hogy ehelyett fél zacskó ropit eszem:S (125g)

napközben eszem 3-4 almát.

előre is köszi


2009. szept. 18. 17:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért menj el aa körzeti orvosodhoz egy ellenőrzésre. Mondd hogy jól érzed magad, de sovány vagy és mindig a kaját figyeled, számolgatod, és szeretnéd tudni hogy egészséges vagy-e? Mondd, hogy ellenőrzésre jöttél.

Megmér, megvizsgál, megnyomogatja a hasadat, kikérdez. Kér pisit és vért (Csak egy csöppet). És leellenőrzi, hogy egészséges vagy-e? ha igen, akkor a következő pár évben nem kell az evés miatt aggódnod.


Azt nem értem, hogy ha szeretsz enni, akkor miért nem eszel többet? Mondjuk kétszer ennyit?

Ha így szép vagy, egy kicsit puhábban még szebb lennél!


Úgy tűnik, mintha félnél a lágyságtól. Pedig a kemény nők nem olyan vonzóak ám!

2009. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
tényleg szeretek enni...csak azért nem eszem kétszer ennyit,mert nem szeretnék nagyobb darab lenni. a modellkedést is szívesen kipróbálnám,és az a jó,hogy a modelleknek kötelező sportolni,úgyhogy (gondolom én) fogok izmosodni picit, és akkor nem leszek annyira vékony.(bár szerintem nem vagyok vészes, lehet,hogy épp azért,amit mondtam,mert arányos vagyok.)
2009. szept. 19. 15:55
 23/27 anonim ***** válasza:
77%

Ne hari, de kb. úgy nézhetsz ki, mint aki Auschwitzból szabadult.

Keress fel egy dokit, neked súlyos evészavarod van.

Szüleid nem veszik észre, hogy ez anorexia?

2009. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
84%

Egyél nyugodtan! Mindenkinek a természetes alkata áll legjobban. Lehet hogy szép vagy, de ha beáll a saját súlyod, még szebb leszel. Az anorexiás modellek a múlté. Jön a természetes szépség. Már mindenki unja a sovány lányokat.

[link]

[link]

2009. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha nem problémázol folyton az evéstémán, akkor jobban fognak rád figyelni, mint most!

Ha modell akarsz lenni, nem zörgő csonttal kell várni, hogy valaki észrevesz, hanem modell-tanfolyamokra járni, jó portfóliót csináltatni, s azt az összes modellügynökséghez, reklámügynökséghez beadni.

Én nekem fogalmam sincs mit ettem ma, vagy tegnap, van ennél fontosabb dolgom is. Csak csapkodom a hűtőajtót, s annyi. Teljesen jó az alakom. Aki nem hajlamos a hízásra, annak ne legyen már ez tizenévesen központi problémája!!

Választottál már pályát? Van barátnőd? Nagyszülőket mikor láttad? Inkább ilyenekkel foglalkozz! Vagy kezdj gyűjteni jogosítványra! Ne tudjad már ilyen idősen, hogy hány g egy zacskó ropi!

Anyukádat üdvözlöm, vigyen orvoshoz!

Ne haragudj, érted írtam, nem ellened! Vedd komolyan!

2009. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
nem haragszom természetesen. anyu tudja,hogy nem annyira jó így,és nagyon szomorú:( pedig én nem akarom,hogy az legyen...tudom,hogy mit kell tenni a modellkedésért,már intézkedtem is,csak anyu mondta,hogy előbb bizonyítsak neki!és vannak barátaim, szerencsére.
2009. szept. 20. 13:12
 27/27 anonim válasza:
100%
beteg vagy :D
2009. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!