Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Krumplit tényleg ehetek...

Krumplit tényleg ehetek fogyókúra alatt? (vízben főtt, hagymás krumpli) Tegnap a doktornő ezt ajánlotta hogy vacsorának ilysmit egyek ha fogyni akarok, ezen meglepődtem, hiszen mindenhol azt mondják hogy a krumpli hízlal, akkor most mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 11:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Megválaszolták az okos, tőlem teljesen független emberek a nekem feltett releváns kérdéseket? Átfutva a sorokat.. igen.


Most jut eszembe, hogy téényleg agresszív vagyok, Szent Isten :OOO

Juj!

2013. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Tàplàlkozàs harcmuves! Leìrnàd hogy miért és mióta hiszel a paleóban? Hàny éves korodtól étkezel ìgy?
2013. ápr. 1. 21:07
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

De tervezek egy könyvet írni gyerekeknek, erről írhatnék.


A táplálkozástudományról meg mindenki tájékozódjon maga. Miért nem eszik az ember tejet vagy lisztet? Erre válaszolok nagyon szívesen. B@romi izgalmas téma.


Én hogy eszem, vagy miért? Az titok :)

Az a baj, hogy a paleóról már túl jó könyveket írtak, most ezzel kapcsolatban már sok learatni való babér nem maradt..

2013. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A krumplit én se ajánlanám elsőre, a keményítő miatt. De a doktornő jól mondta, a vízben főtt hagymás krumplit. Egy részt a víz nem nagyon de valamennyire ki oldja a keményítőt, és ha még hagymát is eszünk hozzá akkor igen eheti ezt, mert a hagyma tartalmaz olyan anyagokat amely egy pár káros anyagot (fogyókúrára)emésztés előtt lebont...

Szóval nem rendszeresen ajánlom, de heti 1x, 2x mehet...szerintem.

2014. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Az orvosod biztos más összetettebb szabályrendszert mondott és nemcsak ezt. És bizony vannak olyan körülmények, amikor ehetsz este fél kiló(!) főttkrumplit együltő helyemben (ha napközben csak semleges: értsd joghurtot valamilyen szupergyors dieta porral belekeverve vagy tejet iszol a diétádnak megfelelő szabályok szerint). Én is így fogytam 30 kilót egy év alatt, hogy este degeszre ettem magam napközben két joghurt diétásporral és semmi nasi. Kérdezd meg az orvost és értsd meg a diéta lényegét (keress rá Atkins diétára vagy annak megvalósításaira).


Nem vagyok atkins-szakértő és amit leírtam (hogy ne elhúzva órákon át edd a krumplit estem hanem a vacsorával is legfeljebb fél órán belül végezz mind a fél kiló krumplival). Különben ha elnyújtod, az inzulintermelés jellegzetességei miatt valóban elhízol.

2014. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Nekem fött krumplit akkor ajánl a doki,ha kivan a gyomrom,

akkor "diétára"azt mondja,de ez nem összekeverendő a fogyokúrás "diétával"

Délután 17 után ne egyél, max.1 almát :-)

2015. jan. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Tényleg a gyakori kérdések "válogatott szakértői gárdája" nyomja le az orvosi szakvéleményt? 😂😂😂

Nem is kell orvosokat képezni, mert majd a "én mindent Is tudok" tömeg kézrátétellel gyógyít. Bár, a modern világban elég egy komi ehhez.

Te meg kérdező jobb, ha megkíméled a túlterhelt dokikat a jelenlétedtől, ha utána úgyis mást csinálsz.

2018. máj. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!