Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így egészségesen fogyhatok? 14/l

Így egészségesen fogyhatok? 14/l

Figyelt kérdés

168 cm vagyok és 60 kg. 70 voltam, már 10 kg-ot fogytam. Még max 2-t szeretnék, meg izmosodni kicsit. Eddig úgy fogytam, hogy kiiktattam a kenyeret, tésztát, édességet (néha 1-1 süti, de csak ünnepekkor). Azt szeretném kérdezni, hogy ezzel az étrenddel ugye nem okozok gondot a fejlődésemnek? Szerintem nem, de biztos szertnék lenni :)

Reggeli: 2 szelet valamilyen általam sütött paleo kenyér, kolbász, paradicsom, paprika, uborka, néha répa vagy zöldséges rántotta 2 tojásból

Tízórai:2 pár vajas abonett,1 alma

Ebéd: ami itthon van (persze tészta, krumpli és rizs mentesen)

Uzsi:semmi vagy 1 alma/körte

Vacsi:saláta (tonhal/gépsonka, uborka, paradicsom, répa, paprika, esetleg gomba, olivabogyó, savanyú káposzta, savanyú uborka, cékla)

Ja, köretnek mindig zöldség/saláta

előre is köszi :)



2013. ápr. 3. 21:52
 1/5 anonim válasza:
32%

Ejha! :) Ez aztán igen!:D Én is szívesen fogynék így, de én most vagyok 65 kg és 184 cm, szóval még gondolkozom, hogy folytassam-e... :)

Amikor fogytam, akkor én is kiiktattam az étrendemből mindenféle édességet, de a kenyérféléktől nem váltam meg teljesen, ellenben a zsíros és egészségtelen húsokat abszolút kerültem pl: kolbász(!), szalonna, a bolti felvágottak, szalámi, virsli...stb. Ezekben több a műanyag, mint az ehető hús. :( Ha nem gond, próbáld te is kerülni ezeket,:) és biztos tök csini leszel, mert nekem nagyon jónak tűnik az étrended, de elárulnád, mit takar a "paleo kenyér"?? :)) Hogy készül? Szerintem fontos a búzafélék fogyasztása, de ez a paleo kenyér...! :) Most kíváncsivá tettél :D

2013. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Innen válogatok :) valamelyik fura kicsit, de a legtöbbet szeretem :) ma pl a lenmagos-szezámosat ettem

2013. ápr. 4. 14:02
 3/5 anonim válasza:
100%

Előző vagyok:

Köszi az oldalt! :) Szerintem így abszolút egészségesen fogysz, és ügyi vagy!:))

2013. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem is jónak tűnik.Hajrá!:)
2013. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 6. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!