Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet lefogynom?...

Így sikerülhet lefogynom? További lent! Kérlek! : )

Figyelt kérdés

14 éves, 170 cm, 75 kilós lány vagyok. Nem vagyok megelégedve magammal, ezért szeretnék lefogyni.

Szerintetek így sikerülhet? Mennyi idő alatt?;

Napi 2-szer eszem.(az uzsonnámat+almát vagy valami gyümölcsöt, és ebédet). Persze az ebédből a szokásosnál a felét. Minden este/késő délután tornázom. Vagyis futok a szobámban(mintha futópadon futnék), csinálok 120 felülést. Ez körülbelül 20-25 perc. Amikor mozgok mindig érzek valami bizsergető érzést a hasamban? Ez jó jel?

Így sikerülhet? Kérlek SEGÍTSETEK! ÉS CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT! : )



2013. ápr. 8. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jó jel. Kikészülsz és életed végéig súlyproblémáid lesznek.


Egészséges étkezés nélkül és pláne, hogy csak 2x eszel... kikészíti a gyomrod. Hiába mozogsz, a szervezeted kétségbeesetten raktározz el minden tápanyagot, mert azt hiszi, hogy beköszöntött a szűk esztendő.


Napi min. 4x kellene enned.

Reggeli nélkül nincs tartós fogyás!

tízórai

ebéd

(uzsi)

vacsi


Reggelire kéne ch-t enni, és vacsira már csak fehérjét (tojás, hús, túró... stb)


Ilyen korban nem ajánlom az ilyen drasztikus diétákat, mert ezzel alapozod meg az életen át tartó súlyproblémákat :(

2013. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ez nem lesz így jó!kiéhezteded a szervezeted és nagnyon könnyen evészavar,testképzavar alakulhat ki!inkább kérj segítséget,tanácsot: menj el szakemberhez,háziorvoshoz vagy beszélj szüleiddel, esetleg idősebb barátnőiddel,valakivel aki biztonságos módszert tud ajánlani.Lefogysz,de hamar vizzahízod,mellesleg az anyagcserédet is kicsinálja...
2013. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Figyelj csak..

Én is 75 kg voltam 14 évesen..csak mellé nekem társult 165 cm....

Bizony,dagi voltam..viszont én már csak attól fogytam le 13 kg-t,hogy nem ettem kenyeret,csokit,csipszet,nem ittam kólát..ENNI KELL!! csak rendes kaját,és keveset,mellesleg nem árt,ha sportolsz,amit szeretsz..de hidd el,hogy fogyni fogsz már csak attól is,ha betartod,és nem eszel sok cukros,zsíros kaját!!

2013. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alana9274 ***** válasza:
helyben futsz a szobádban?:DDDDDDDDDDDDDD
2013. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Néha. De ha nincs senki lent a konditermünkben akkor ott...:))
2013. ápr. 23. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!