Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyáron milyen édességeket...

Nyáron milyen édességeket fogtok majd enni? Pl. Fagyi helyett?

Figyelt kérdés
ez az egyetlen problémám.. most tavasszal egész jól bírom, de nyáron mi lesz majd mikor mindenki fagyit fog enni körülöttem, valami hasonló édességet tudtok?

2013. ápr. 21. 14:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én csak Bledben fogok fagyit enni, azt is csak a pároméból... Gigantikus felhőfagyi és finom :D

Miért ennék fagyit? Drága és tele van ipari cukorral, amit kizártam az étrendemből... Ahogy jobbára a laktózt is... S nem azért zártam ki őket, hogy extrém ritka eseteket kivéve visszaengedjem őket. Nem jók azok nekem.

Elég sok édességet eszem, fagyit nem :) Túlértékelt cucc, évek óta alig ettem.

Bár bizonyára megpróbálkozom fagyikészítéssel, a házi fagyi az azért más és illeszkedik a táplálkozásomba. Gyümölcs+kókusztej, valami ilyesmi, majd rákeresek és kísérletezem. De egy sima lehűtött diós gyümölcsturmix is jó lehet.

2013. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha megkivánom, fagyit fogok enni. szerintem teljesen belefér, néha-néha egy fagyi.

a célom a fogyás, és nem az önsanyargatás.

2013. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség,én majdnem hogy nyáron csak fagyin élek,nagyon szeretem,hűsít meg minden,soha semmiért nem mondanék le róla.

Nem ettől fogsz elhízni,az tuti.Ha e mellett normálisan/egészségesen fogsz táplálkozni,akkor semmi baj nem lesz,pláne ha mozogsz is,mert úgyis lemozgod.

Talán annyi,hogy ne csoki,karamel,meg ilyen édesebb fagyikat egyél,hanem inkább gyümölcsfagyit ill vizes alapú fagyit.

2013. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Volt régen olyan joghurt amibe pálcikát kellett tenni, meg kellett fagyasztani és jégkrém let tbelőle. Szóval csinálhatsz olyat, hogy pl. natúr joghurtba egy kis gyümölcsturmix összekevered, megfagyasztod és lesz gyümölcsjégkrémed :)
2013. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!