Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megundorodni az...

Hogyan lehet megundorodni az ételtől? Csak olyan választ kérek, ami a kérdésemre válaszol!

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 18:38
1 2
 11/14 poiu ***** válasza:
Általában anorexia.
2013. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem az segít, hogy nem jó kajákat főznek a konyhán. Illetve én vagyok finnyás. Most ráálltam, hogy nem eszek èdességet sem, hanemazt eszem, ami van. Tegnap is olyan éhes voltam, aztán csak egy két falatot ettem, mert nem volt szimpi.
2013. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én nem undorodom, sőt imádok enni, DE van egy csomó olyan kaja, amit mások esznek és az számomra közömbös. tudom róluk, hogy mérgek, hogy károsak és h semmi jót nem adnak, üresek és egészségtelenek, ezért az nekem olyan mint a papír :D papírt meg nem eszem :DD szóval így vagyok mindenféle gabonával, chipsekkel, kenyérrel, sütivel, tortával, stb... :D ha én csinálom, vagy vki más paleósan, akkor más :P de amúgy nem kívánom, nem tekintem ételnek ezeket..
2013. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én reggel éhgyomorra ittam egy nagy bögre keserű kávét. Hányingerem is lett, és az étel gondolatát sem bírom... próbálok letuszkolni egy barackot de szabályosan rosszul vagyok tőle. Próbáld ki, nem olyan kellemes, de hatásos én véletlen csináltam ><
2014. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!