Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan fogyókúra amit...

Van olyan fogyókúra amit észrevétlenül lehet folytatni?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy a környezetem ne tudja...
2008. jún. 19. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Ha mondjuk egy vendégségben visszaútasítod a kedvenc süteményedet, és csak ásványvizet iszol, biztos megkérdezik, hogy "mi van, fogyózol?"

De nem is értem miért kéne titokban csinálni.

Rólam is mindenki azt hiszi, hogy fogyózok, pedig nem.

Csak nem eszek szemét kajákat.

2008. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
vannak ilyen dumák, h allergiás vagyok erre meg erre vagy vegetáriánus vagy és azért nem ehetsz...
2008. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a 90 naposat úgy csináltam, hogy senki nem vette észre :) Igaz, eddig is sok gyümölcsöt ettem, így nem volt feltűnő, ha amikor láttak azt ettem. Voltam étteremben is, a honlapon előre kinéztem, hogy mit fogok enni, persze nem gyümi napon mentem :)

Ha meg valamivel megkívántak amit szerettem, simán azt mondtam, hogy most nem kívánom, mert pl. tnap sokat ettem belőle...tudod "hazudj költő csak rajt ne kapjanak"

Nekem is jobb volt így, hogy nem tudták, hogy fogyózok...jah igen...itthon azért tudták :) De suliban, barátnők, haverok nem :)

2008. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem sincs.Ahoz az egesz eletedet att kell szervezni.(etkezesi szokasok!)
2008. jún. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!