Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire lesz csúnya a bőröm?...

Mennyire lesz csúnya a bőröm? Vagy forduljak inkább orvoshoz?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok 170cm és 74kg. szeretnék lefogyni de nem akarom, hogy a bőröm lógjon utána. Érdemesebb orvoshoz mennem, hogy ő segítsen ebben és nem műtétre gondolok hanem össze állított étrend stb.. vagy elég amit elkezdtem a napi min1 óra edzés súlyzókkal és bőr feszesítő testápoló..
2013. jún. 8. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
mitől lógna? van rajtad max 8 kg felesleg - viszont súlyzós edzés mellett valami intenzívebb is kellene - úszás, futás, bringázás ;)
2013. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a 8kg az igázóból van 15 is :( mellette csinálok még mást is de általában azt szoktam :) Voltam már 60kg de akkor is csak azt hallgattam a családomtól, hogy milyen csúnya kövér vagyok és én se éreztem túl jól magam úgy, azért szeretnék kb 55kg lenni. Bár azt tudom, hogy az izom nehezebb a zsírnál.
2013. jún. 8. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Egészségesen eszel. 22 évesen amilyen tempóban fogyni fogsz, követni fogja a bőröd. Aztán idővel teljesen alkalmazkodik a karcsú formádhoz. Orvos ezen nem (sem) tud segíteni.
2013. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23 eves vagyok, 173 cm, nem drasztikusan fogytam 71-ről 60-ra, nem lóg a bőröm, tök jól vagyok. Paleo.
2013. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Az a 8kg az igázóból van 15 is :( " ha csontváz akarsz lenni, akkor tényleg...én alig 160 cm vagyok és nekem a 65 kg a célom, 69 kg vagyok és soványabbnak nézek ki, mint a 170 cmes 70 kg-os kolléganőm --- igaz, 6 hónapja rendszeresen sportolok, most már heti 10-11 órákat ;)...2 kg-ot fogytam ez idő alatt, viszont 2 számmal kisebb ruhákat hordok ;)
2013. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahogy irtam voltam mar 60kg is de akkor meg mindig volt rajtam felesleg. Ha nem 15kg fogyok az nem erdekel a lenyeg a cm de azt sajnos nem tudom, hogy mennyit kellene.. :( azert kerdeztem meg itt hatha vki tud nekem segiteni, mert korulottem az ismeroseim csak kinevetnek ha segitseget kerek meg a csaladom, mert ugy vannak vele, hogy ugy sem csinalom vegig mert nincs kitartasom stb... Egesz eletemben igy nottem fel, hogy leneztek amibol elegem lett es meg akarom mutatni nekik, hogy igen is kepes vagyok ra!! De igy egyedul, hogy nem ertek hozza es bmit olvasok a neten mindenhol mast olvasok igy nehez..
2013. jún. 8. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:

ott rontod el, hogy fogyókúrázni akarsz...életmódot kell váltani - kezdj el rendszeresen sportolni!


én egyáltalán nem figyelek arra, hogy mit eszem (csak legyen jó sok hús, gyümölcs, sajt és édesség :D az étrendemben, mert ezeket szeretem)...ezért semmi látványos fogyásom nem volt és nem is lesz, de hosszú távon el fogom érni a célom: van egy nadrág, amibe bele akarok férni (ez már megvan) és jól akarok benne kinézni (ez még nem tökéletes)...ha odafigyelsz sport mellett az étrendedre, akkor látványos is lesz az eredmény amellett, hogy tartós is


egy kis trükk: meséld el mindenkinek a környezetedben, hogy edzőterembe jársz: főleg annak, aki tetszik és annak, akit nagyon utálsz, így lesz motiváció, amikor éppen el akarnád bliccelni az edzést ;)

2013. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!