Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szokjak hozzá, hogy...

Hogy szokjak hozzá, hogy többé nem ehetek semmi finomat?

Figyelt kérdés
Ugye étrendet kell tartani,ami nekem nem megy..eleve nem tartok étrendet nemhogy hirtelen cska egészséges kaják legyenek. Amúgysins itthon ma se csak zsemle és puding..mit a faszt csináljak? Semmi önbizalmam
2013. jún. 22. 11:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb önsajnálat, több kitartás.
2013. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
ez egy hülyeség hogy soha többet... igen amig nem éred el a kívánt testsúlyt addig kemény lesz, kitartás. de ha megvan az a súly amit kitűztél akkor is oda kell figyelni de ehetsz pörköltet tésztával és ilyen kajákat is HETI 1X szigorúan.. kinevezed a vasárnapokat ilyen napnak hogy az ebéd finomság lesz. de óvatosan azért ez nem azt jelenti hogy egy lábos kaját be kell tömni.
2013. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom figyelmedbe:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLfaj-Gf5BviEs0PkaR_gFf..

Szinte bármilyen étel elkészíthető "zsuvamentesen"!

Lehet, és kell is jókat, jóízűeket enni!

2013. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35%

Ölj meg egy állatot és egyél. Nincs más választásod. Viszont a hús finom, tehát nem kell hozzászokni, hogy nem ehetsz semmi finomat.


Ráadásul most csak zsömléd van otthon, ha nem szerzel normális kaját, még akkor is finom (bár ócska) ételed lesz. A zsömle finom, ha úgysincs más akkor csinálj egy jó ízű szenyát. De szerintem inkább vadássz húst magadnak.. elvégre lehet szálkásodni (fogyni) szeretnél.

2013. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Már agyilag se stimmel minden,már kényszeres az evés,utálom:( soha többé nem ereszthetem el magam,mert nem jutott normális szervezet,ami tudja mikor elég...
2013. jún. 22. 11:53
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen ennyire szívás a helyzet. Ha zsírt és húst eszel nem emelkedik meg durván az inzulinszinted. Hiába eszel sokat, nem lesz inzulin ami stimulálja a zsírraktározást. Tehát nem szükségszerű hogy hízz csak azért mert sokat eszel.
2013. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
nem is ennék sokat,de kétségbe vagyok esve nem nagyon van itthon minőségi kaja ha van azt eszem és akkor nem csábulok el az ízfokozós cukros fosokra... Mit csináljak az étrendemmel így? Mozogni mennyit kell egy héten? Heti 6-7 óra? Eddig is sportoltam hébe-hóba szóval kitartásom ezen a téren van
2013. jún. 22. 12:04
 8/25 anonim ***** válasza:

Én is kétségbe vagyok esve.

Ez megnyugtat? Ugyan már.. nem lehet állandóan érzelmi kirobbanásban az ember, a kétségbeesés is elmúlik majd. Majd ha megunod.


HA nem tudsz normális ételt enni, akkor van egy kiskapu. A legtöbbet úgy hozhatod ki kenyeres étkezésekből, hogy rohadt sokat edzel. Széthajtod magad.


Ugye mindenki tudja hogy a mozgás nem fogyaszt. DE ha széthajtod magad, akkor olyan változást érhetsz el a testedben, hogy igenis felhasználod a zsemlével bevitt keményítőt, fogyhatsz.


Csak ehhez annyi mozgás, olyan kemény edzés kell amit kevesen vállalnának, nézzük még olimpiai versenyzőkön is van háj, pedig azok egytől egyig keményen edzenek. De meg lehet próbálkozni a sok edzéssel. Én nem látom a sikert emögött, de erre rá lehet cáfolni.

Mégis egyszerűbb lenne venni egy kiló darált húst, nem?

2013. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nekem igen,de nem sok beleszólásom van,amíg eltartanak
2013. jún. 22. 12:21
 10/25 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy attól szrabb nincs, mikor a szűlők főznek, és azt kell enni ami otthon van, főleg ha a "szakács" szart főz szarral, mert úgy a finom ha jó zsíros, cukros, lisztes...hasonló cipőben járok én is, ezért az itthon főtt zsuvából próbálok kevesebbet enni, helyette főtt tojás, barna rizs, zöldségek, zsírszegény joghurt, proteinturmix, zabkása...
2013. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!