Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szokjak hozzá, hogy...

Hogy szokjak hozzá, hogy többé nem ehetek semmi finomat?

Figyelt kérdés
Ugye étrendet kell tartani,ami nekem nem megy..eleve nem tartok étrendet nemhogy hirtelen cska egészséges kaják legyenek. Amúgysins itthon ma se csak zsemle és puding..mit a faszt csináljak? Semmi önbizalmam
2013. jún. 22. 11:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen világos a kérdésed, mivel itt meg azt írod, hogy úgyis csak azt eheted, amit eddig, ami otthon van... Akkor most mi van, nem is kell hozzászoknod semmihez.


Ha csak a magát a kérdést nézzük, azt nem értem. Miért ne ehetnél finomat? Én minden étkezésemkor finomat eszem. Ez nekem, mint magamra főző hedonistának eléggé alap, de értek is a főzéshez (egy erőteljes étrendváltásnál kell egy kis idő, aztán jobb lesz, mint valaha) és szeretem is a különféle ehető dolgokat :) Eszembe nincs visszatérni a régi étrendjeimhez, hiszen ez jobb ;) Valahol itt lehet a titok azoknak, akik nem bírnak akaraterőből szenvedni. Ne szenvedjenek. De lehet, hogy csak én vagyok egyszerű.


A cukros szarok iránti vágyak? Ismerősek. Nekem akkor jelenik meg, ha nem kap a testem normális, laktató ételt. Kellemesen jóllakottan nem jelentkezik. Nem tudom, mi van Neked otthon, de inkább ennék egy kis sült káposztát (s ha lehet, tojást, a zöldséggel jóllakás az trükkös), minthogy kockáztassam, hogy rárepülök valami cukros hülyeségre, ami úgysem old meg semmit, hiszen én éhes vagyok, s kalóriát ugyan kapok belőle, de a tápanyagtartalom már nem oly fényes.

2013. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
mert mi van itthon? Kértem,könyörögtem nem tudom már hányszor kértem nagyon szépen,csúnyán,ordibálva hogy ÉTELT akarok enni, tudjátok mivel etetenek? olcsó puding,ilyen kukorica chips blöee, zsemle,keksz MIÉRT?:( Mit vétettem...
2013. jún. 22. 12:53
 13/25 anonim ***** válasza:

Nem te vétettél, a szüleidet rosszul képezték, ennyi. A társadalom hibája. Valamit nem tanultak meg az iskolában, de a mai fiatalok sem tanulják meg, és ők is lesznek egyszer szülők.


Úgy tűnik valami nem változik, te csináld majd jobban.

2013. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
legalább finom lenne,ha már mindenképpen hízok tőle!
2013. jún. 22. 13:27
 15/25 anonim ***** válasza:
Azért veszik az olcsó cuccokat mert nem állnak jól anyagilag vagy minden ok nélkül? Jó mondjuk az egészségesebb kaja se sokkal drágább de valami oka biztos van!
2013. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Igen valóban nincs sok pénzünk,de pl. ha colára van pénz..meg piálni ja és a sok kis vacak árából lehetne venni egy fiinom savanyú almát
2013. jún. 22. 13:43
 17/25 anonim ***** válasza:
Dolgozni kell, a pénzedből meg azt veszel amit akarsz.
2013. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok! Gondoltam, hogy ez áll a háttérben. Kérd meg őket, hogy akkor hozzanak neked natúr joghurtot puding helyett, abból is van olcsóbb. Colát meg nem muszáj innod, hűts be magadnak sima vizet. Persze enned is kell valamit: próbálj kisebb adagokat. Napi 5x étkezni. De tényleg az lenne a legjobb ha dolgoznál és megvennéd magadnak.
2013. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A joghurt jobb mint a puding?
2013. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Colát én nem iszok szerintem rossz íze van, csak rossz ez a helyzet nyelvvizsgára/tanfolyamra kellett volna a diákmunkás pénz meg persze ruhára ami egyékbént sincs:S
2013. jún. 22. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!