Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szokjak hozzá, hogy...

Hogy szokjak hozzá, hogy többé nem ehetek semmi finomat?

Figyelt kérdés
Ugye étrendet kell tartani,ami nekem nem megy..eleve nem tartok étrendet nemhogy hirtelen cska egészséges kaják legyenek. Amúgysins itthon ma se csak zsemle és puding..mit a faszt csináljak? Semmi önbizalmam
2013. jún. 22. 11:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%

vannak vesztes helyzetek, akkor most ilyenben vagy.

a nyelvvizsga fontosabb minthogy rövidtávon mit eszel.


fel kell kelni a padlóról (jelképesen), vesztes helyzeteket is győzelemmé fordíthatsz: lesz nyelvvizsgád, idővel értelmes munkád és lesz pénzed olyan életmódra amit szeretnél, amit jónak tartasz. azért szomorú hogy felnőtt emberek pudingot vesznek a gyereküknek mondjuk alma helyett.. szép kis világ.

2013. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Miért szerinted nem jobb a natúr joghurt mint a puding? Ha már ilyeneket vesznek neki enni akkor azért jobb. Persze tudom, hogy az lenne a legjobb ha nem ilyeneket enne de mint írta nem teheti meg.
2013. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy (az nem derült ki) de azt tanácsolom, hogy menj el te bevásárolni, kérd el az erre szánt pénzt szüleidtől, és vegyél ezek a sz*rok helyett zöldséget, gyümölcsöt, kolbászt ilyesmiket. vegyél zabpelyhet az olcsó és megcsinálva gyümölccsel laktat, és ha nem is zsíros kaja ami igazán jó lenne, de mégis jobb mint a glutamátos tápanyagszegény mesterséges kaják. egy másfél literes kóla árából inkább zöldséget vetess, vagy májat, az is olcsó. nem kell egyből áttérni full egészségesbe (olyat nem is lehet), csak annyira állj a sarkadra hogy váltsd ki nagyjából a szenny kajákat és elmagyarázd pl szüleidnek, hogy ezeken a cuccokon nem lehet élni, mert nem embernek való kaják.


menjél erdőbe gombázni,vagy nem késő még paprikát meg paradicsomot ültetni sem.:)

2013. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Inkább jégkockát ennék mint joghurtot. Tápértékben nincs nagy különbség, de az egyik legalább tiszta víz.
2013. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Aspartia válasza:

Én is ezen próbálok most változtatni, nagyon meghíztam az utóbbi időben, és nekem nem jön be az ,hogy egy héten egyszer eszek csak édességet, mert az nálam "csalásra" ad okot. Régebben sikerült 1,5 évre "letennem" a cukrot. Magamnak főztem, sok idő elment vele az igaz. De tök natúr ételeket ettem.

Most szeptembertől hát nagyon remélem, elköltözök, és ismét magamra fogok főzni értsd: megfőzöm a mirelitzőccséget), legalábbis megválogatom hogy mit veszek. Ha saját pénzből kell kaját vennem, úgy vettem észre, hogy nem költök édességre, mert "drága" :D Eléggé smucig vagyok... :D

Úgyhogy ez van. Tényleg le kell szoknom a cukorról, mert szerintem beteg leszek ha így folytatom. Néha már megy a hasam is tőle, és szó szerint rosszul vagyok, de én még akkor is bírnék enni, mert az agyam nyomja, hogy "édes, édes, édes".

2013. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!