Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdenék járni rendes...

Ha elkezdenék járni rendes fociedzésekre és nem csak úgy fociznák, mint eddig, hogy a haverokkal elhülyéskedünk, hanem rendes edzések akkor történne változás az alakommal?

Figyelt kérdés
Súlyban nem vagyok nagy, de van rajtam zsír, amit leszeretnék adni, hogy szépen látszódjanak az izmaim is, és focizni meg amúgyis szeretek. Emellett persze kajáimat úgy alakítanám, hogy az egészséges legyen (sok fehérje,kevés de jó minőségű szénhidrát, édesség max heti 2x .) Szóval így történne alakváltozás kb. 1éven belül ami látványos is?
2009. okt. 19. 15:35
 1/2 anonim válasza:
szerintem igen, mert a futás talán legjobb szálkásitó és persze az állóképességed is sokkal jobb lesz, vágj bele nem hülyeség csak csináld is :P
2009. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendes fociedzésen legaláb 10x annyit futtatnak majd, mint amit egy grundfocin futnátok! Az edzői jelenlét nagyon erős fegyelmezővel bír! Mindenképp vágj bele, ha a kajára is figyelsz, max 2 hónap alatt lesz eredmény, de akkor már édességet is ettél néha!
2009. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!