Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nap csak egy almat...

Ha egy nap csak egy almat eszek vagy egy tal salatat husival akkor anorexias leszek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek az lenni csak le szeretnek fogyni...en tuti meg allnek 50 kg nal.Letszi ne oltsatok be tudom,hogy egeszseges eletmodra kene valtani..de nem megy inkabb jobban tetszik a koplalas.Es tudnek sportolni is..azzal ne gyertek hogy nem fogok birni mert en mindent meg fogok azert tenni hogy lefogyjak.

165 cm 70 kg 15L


2013. júl. 22. 05:48
 1/4 anonim ***** válasza:

165 kg vagyok, 49 kiló, és nem csak egy almát ettem egy nap, mikor 65-ről lefogytam... Ez hülyeség, amit csinálni akarsz, ráadásul úgysem bírnád.

De, ha hülye vagy, csak próbáld meg.

2013. júl. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*165 cm
2013. júl. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem, akkor hülye leszel.
2013. júl. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ha így csinálod 3x ennyit fogsz visszahízni, ez nem megoldás tartósan, csak ideig óráig...ráadásul rengeteg egészségügyi problémád is lehet. 5 Év múlva nagyon megbánod ha ezt így megcsinálod.

Inkább számold a kalóriákat és egyél az szerint...+sportolj mert hiába fogysz le ha nem teszel semmit a feszes bőrért nem fog jó lenni, lefogysz és lógó bőröd marad csak...

2013. júl. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!