Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek? Miket ajánlotok?

Hogyan lépjek? Miket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Először is én egy 14,5/L vagyok és látom,érzem magamon,hogy van hájam bőven.Remélem ti megértetek és nem az olyan válaszokat kapom majd,hogy csak így tovább legyél te is anorexiás.Szó sincs róla,hogy anorexiás akarok lenni,sőt!Az adataim jók,de hájas vagyok(160/53).

Szeretnék egy pár kg-t fogyni(max.4kg-t) majd erősíteni.Szeretnék tippeket kérni,hogy mit egyek és mit ne,hogy mit mozogjak.Azt előre írom,hogy sajnos nincs lehetőségem kondiba járni,mert nincs rá pénzünk.Szóval olyan gyakorlatok kellenének,amit itthon meg tudok csinálni eszközök nélkül.Egyébként hetente 1x van dupla tesim és hetente 1x 1-1,5óra kézilabda(ezt most kezdtem még csak),illetve egy hónapban kb.3 edzőmeccs.Ezenkívül talán futni lenne érdemes,ugye?

Légyszíves írjátok le,miket egyek,mit ne és milyen gyakorlatokat végezzek.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Aki csak lehurrogni akar,kérlek a kérdés elolvasása után lépj ki innen,mert nincs szükségem a cs.sztetésre.

Köszönöm.


2009. okt. 23. 11:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen utolsó válaszoló!!(:

EZ nagyon hasznos volt!

2009. okt. 24. 17:19
 12/13 anonim ***** válasza:
természetesen fogysz ha csak az alapanyagcserére valót eszed meg ! :) mozgás ez mellé és heti fél kg simán lemegy :))
2009. okt. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én azt mondom és most nem az utolsó előtti válaszoló vagyok: szerintem egyél meg egy napi 1200-1300 kcal-t és mellé mozogj! Ha ezt kevesled, növeled egy kicsit, ha pedig úgy érzed bőven elég és meg vagy te 1000-1100 kcal-on is akkor csökkentsd :)
2009. okt. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!