Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó fogyókúra ez? Min változtas...

Jó fogyókúra ez? Min változtassak?

Figyelt kérdés
Ma csináltam reggelire a szüleimnek bundáskenyeret, és megkóstoltam. Egyetlen falat volt, és ki is köptem. Azóta ettem egy pohár natúr joghurtot, lenmaggal és zabpehellyel, amikor felkeltem (4 körül) akkor pedig ittam egy bögre tejet, és két zöldalmát ettem utána. Szerintetek elhízok ilyen étrenddel? Sok zöldséget és gyümölcsöt eszem, edzek is. Hús helyett pedig szója. Naponta legalább 3x eszem. Szerintetek?
2010. jún. 11. 09:24
 1/6 clint ***** válasza:
51%

a zöldalma okés, de más gyümölcsöt ne egyél.

Azokat az étkezéseket amikor gyümölcsöt ettél váltsd fel zöldségre.

És egyél naponta többször, mint 3. Mert igy mozgásban tudod tartani a beleket, és az anyagcsere sem lassul be...

Ha keveset eszel, pont az ellenkezőjét éred el, mert akkor belassul. A szója okés, akár turmixot is vehetnél, még édességpotónak is jó. A szója még a húsnál is több fehérjét tartalmaz.

2010. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elhízni?Menj pszichológushoz de azonnal..
2010. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elég beteges hogy még egy falat bundáskenyeret sem bírsz megenni...
2010. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor valaki a szájába vesz egy falat valamit, amire vágyik, ömlik a nyála, de aztán lelkiismereti kérdést csinál belőle és kiköpi, az a bulimia (vagy az anorexia) kapuja. Nyugodtan fordulj orvoshoz, meg pszichológushoz, mert hamarosan ennél súlyosabb állapotban találod magad.


Koplalsz. Az étrended egy nagy lósz@r, gyakorlatilag semmi normális kaját nem veszel magadhoz.

Reggel és délelőtt nyugodtan egyél (ne zabáld magad degeszre, de ha a bundáskenyér esik jól, akkor tolj be egyet). Délben ebédelj, délután pedig már a könnyebb kajákat részesítsd előnyben, mint amiket leírtál.


Ha így folytatod tovább, szív- és érrendszeri, hormonális és egyéb szép problémáid lesznek.

És nem a bundáskenyér tehet majd róla.

2010. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: azt elfelejtettem megosztani, hogy gyógyult bulimiás vagyok, tudom, miről beszélek.
2010. jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseket a kérdező viccnek szánja? Ez nem fogyókúra, hanem táplálkozási zavar.
2010. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!