Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen vagyok, mennyit fogyjak...

Milyen vagyok, mennyit fogyjak még? (képmelléklettel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

168 cm és jelenleg 69.5 kiló, a kép még akkor készült, mikor 70 kilós voltam. Egyébként 73 kilóról indultam, szóval lement 3 és fél kiló már, nagyon elszánt vagyok. Megkérdeztem az egyik rokonomat, hogy szerinte hány kiló vagyok, és azt mondta, hogy 85. :( Sohasem voltam 74-nél több. Igyekeztem jó képeket csinálni, hogy reális válaszokat tudjatok adni. Szerintetek?



2013. aug. 29. 13:43
1 2 3 4
 11/33 Lipton. ***** válasza:
Olyan cuki :)
2013. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Lipton, egyébként étrendem nemigazán van, kalóriaszámolással szeretnék fogyni, de kihagyom az édességet, és a hasonlókat. Kalóriabázis.hu-n vezetem. :)
2013. aug. 29. 16:41
 13/33 anonim ***** válasza:
Én pont 70-enre tippeltelek volna ha nem írod, aki 85-öt mondott nem nagy mestere a tippelésnek/vagy bántani akart vele (nem ismerem nem akarok véleményt alkotni). Szerintem 60 kilóval már egész jó lennél, így sem vagy durván kövér, csak picit husi:)
2013. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Szerintem valószínű, hogy bántani akart, mert a családom mindig is bántott, és többször kaptam megjegyzéseket az alakomra, mert igazából csak én vagyok ilyen.

De ti nagyon aranyosak vagytok, köszönöm mindenkinek, 60-ra mindenképp le fogok menni, még lejjebb is. :)

2013. aug. 30. 07:21
 15/33 anonim ***** válasza:
Pont jó formás vagy. Kár lenne ezért a szexi alakért - ha 60-ig le mennél. Persze fogyjál, ha akarsz, csak ne sokat.
2013. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 darida ***** válasza:

Szerintem a diéta igen fontos, de életmódváltásra is szükség van. Anélkül hamarosan "kamatostul" visszajön minden leadott kg.

Tehát hetente 3-4-szer, 45-50 percnyi futás(kocogás), vagy úszás, aerobik stb. Valamiféle aerob mozgás nélkül a diéta csak átmeneti eredményt hoz.

2013. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
szerintem jó az alakod de egy kicsit hasból és combból kéne fogynod
2013. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
85nek nem nezel ki de az ,hogy alacsony vagy nem segit sokat az alakodon. En 82 kilorol indultam es most vagyok 65.5 (170cm) en sok tornaval leginkabb setaval futassal hasizom gyakorlatokkal es gerinctornaval , fogytam no meg persze nem nassoltam, este 7 utan mar nem volt eves es mindig csak afelet szabad enni annak amit kiszedsz. Rasegitett ,hogy idokozben talaltam part es tetszeni akartam neki megjobban de ennek hianya nem kizarook ,hogy a modszer ne mukodjon. ja es meg valami Felejtsd el az UDITOKET!!!
2013. okt. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Szerintem a 168 nem olyan vészes magasság. :) És utálom az üdítőket. :) De én is egész jól haladok, akárcsak te, mert már 66 kiló vagyok. :))
2013. okt. 26. 12:05
 20/33 anonim ***** válasza:
92%

elképesztő micsoda beteg nézőpontú emberek vannak itt.

az egy dolog,hogy valaki gerjed egy elhízott testre,de szerintem egy fiatal lányt nem kellene arra biztatni,hogy maradjon egészségtelen és a korosztálynak a céltáblája.

kérdező a képen nagyon magas a testzsír és izomzat sincsen semmi,vagyis ez egy rossz testkompozíció.

10 kilót minimum le kellene dobni,de ha van lehetőséged inkább testzsírban mérd a fogyást és célozd meg a 18-20%ot.

sok sikert!

2013. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!