Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen vagyok, mennyit fogyjak...

Milyen vagyok, mennyit fogyjak még? (képmelléklettel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

168 cm és jelenleg 69.5 kiló, a kép még akkor készült, mikor 70 kilós voltam. Egyébként 73 kilóról indultam, szóval lement 3 és fél kiló már, nagyon elszánt vagyok. Megkérdeztem az egyik rokonomat, hogy szerinte hány kiló vagyok, és azt mondta, hogy 85. :( Sohasem voltam 74-nél több. Igyekeztem jó képeket csinálni, hogy reális válaszokat tudjatok adni. Szerintetek?



2013. aug. 29. 13:43
1 2 3 4
 31/33 Honamiii válasza:
Szia! Gratulálok a fogyásodhoz, nagyon drukkolok hogy tovább is ilyen jól menjen. :) Én most vagyok 168cm és 62kg. Én személy szerint se sovány, se dagi sem vagyok és remekül érzem magam a bőrömben. Még egyszer gratulálok további szép napot! :)
2015. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Szia. Nos, én azóta nőttem még egy centit, a súlyom sokat ingadozott. Most vagyok 65 kiló, de volt, hogy lefogytam 74-ről 62-re, és amikor többet ettem, akkor sem híztam fel sohasem 66 kiló fölé. :) Szóval már kb. több, mint egy éve, nem vagyok ilyen sok kiló. Most megint fogyókúrázom az 55-54 lenne a cél, erre kéne beállnom. Az viszont furcsa volt, hogy mikor 62 kiló voltam, akkor sem éreztem jól magam, egyáltalán nem éreztem, hogy vékonyabb lennék. Bár tény, hogy a 70 kilós testemre vett rövidnadrág begombolva is lecsúszott a rólam. :) Kívánjatok sok sikert. :)
2015. aug. 27. 22:16
 33/33 Honamiii válasza:
Szia! Okés drukkolok hogy meglegyen a cél! Sok sikert a továbbiakban is!:)
2015. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!