Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális a fejfájás a diéták...

Normális a fejfájás a diéták első napjaiban? Miért van?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Normálisnak semiképpen sem mondható ha fáj a fejed. Egyébként a folyadékhiány okozza. Én azt csinálom, hogy teletöltök egy 1,5 l-es palackot csapvízzel és amerre megyek- viszem magammal és kortyolgatom. Ha elfogyott újratöltöm. Fogyi alatt minimum 3 liter vizet magunkba kell önteni, mégha nem is érzünk szomjúságot.

2008. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Részben igaz.

Van aki nem bírja az alacsony Ch-t, menj egy kicsit feljebb a napi adaggal, akkor el kell múlnia. De ahogy előttem írták, a nem megfelelő folyadékbevitel is okozhatja.


sok sikert


K

2008. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
próbáld ki, hogy ilyenkor bekapsz egy szőlőcukrot. A fejed valószínűleg attól fáj, hogy a szervezetedtől hirtelen megvontad a szénhidrátot, és a cukrot. Mivel az agy köztudottan cukormolekulákkal táplálkozik, mindenképp szüksége van (minimális) cukorra. Szopogass el egy nap egy darab szőlőcukrot, az agyad egyből felzabálja, így ideje se lesz felszívódni. Remélem segítettem :)) sok sikert a diétához.
2011. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!