Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónapom van hogy beleférjek...

1 hónapom van hogy beleférjek a ruhába! Ez így sikerülhet? Többi lent

Figyelt kérdés

Reggelire csak kefir almával, vagy kenyér nélkül felvágott paradicsommal, ebédre natur csirkemell rizzsel vagy párolt zöldséggel, vacsi sali. Inni meg csak zöld teát iszom, olyan 4 litert kb. (még vizet sem , csak teát.)

Hétvégenként majd eljárok edzeni, de sajnos hétköznap nincsen időm, mert reggeltől estig dolgozom. 1 hónapom van hogy bele férjek egy ruhába, ahhoz kb 5-6 kilót kéne leadnom. Ez így sikerülhet? vagy valakinek van jobb ötlete? amugy 178cm és 80 kg vagyok most, és a három napja csinálom. Köszönöm 24/L



2014. jan. 22. 10:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem könnyebb és értelmesebb célkitűzés is találni egy méretben passzoló másik ruhát.:)
2014. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
38%

A ruhát varrjuk magunkra és nem fordítva!

Párod így szeret ahogy vagy, nem kell itt ki centizni hogy mennyi idő alatt megy le az a pár kg.

2014. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jelentem 4 kg lement már :) :) :)
2014. jan. 25. 23:20
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor így tovább!
2014. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

2 nap alatt? Hogyan?

Nem iszol?....

2014. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon ügyes vagy, csak így tovább.

Ebben a 4 kg-ban azért van egy csomó víz is, ezért megy az elején gyorsabban le a súly.


Arra viszont figyelj oda, hogy egyrészt eleget sportolj, másrészt ha eléred a célodat, akkor továbbra is figyelj, hogy ne jöjjön vissza, mire eljön a nagy nap.


Sok sikert továbbra is!

2014. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Egy hónap alatt lehetetlen.
2014. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
9 nap alatt, reggelire fekete kávé meg egy kis felvágott zöldséggel, ebédre csirkemell zöldséggel, vacsi csak naturan saláta.Este 2x Norbi ducitorna (az amelyikben olyan idióta zenére, sima fehér háttér előtt van) És napi 2 liter (füves) zöld tea. Engem is meglepett, és tudom, hogy ez nem marad tartós, már csak a ruhafelvételig kéne megtartani. :) De akaraterő az van :)
2014. jan. 27. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!