Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak életmódot?

Hogyan változtassak életmódot?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam a neten. Egy válaszoló azt írta, hogy nem diétázni kell, hanem életmódot változtatni! És belegondolva annyira igaza van! Mert diétázni nem tud az ember egész életen át! Mert amit nem ehet (szénhidrát, stb...) , azt kívánja csak meg. Nagyon szeretem a csokit, a spagettit. Azért nem vagyok függő! :D de nem tudok lemondani róla... Nem vagyok megelégedve magammal, nem vagyok kövér, arányos vagyok, csak van egy kis háj a hasamon. Ezen szeretnék változtatni :-) Hogy kell életmódot változtatni?? Komoly válaszokat! Köszönöm!! :-)
2009. dec. 13. 10:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát nemtudom...elmentem egy kicsit kocogni a hóba :d jó hideg volt de aztvesszük jól esett :D
2009. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!