Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Kb 1 évig szedtem fogamzásgátlót és több mint 10 kg felesleg felszaladt. Fontos lenne hogy lefogyjak mert már egyszerűen nem bírok a tükörbe se belenézni,undorodok saját magamtól. Túl sok órám van,és sokat kell tanulnom így hetente csak 1x tudok futni. Le fog magától menni a dolog,vagy többet kéne sportolnom? Teljesen el vagyok keseredve,kérlek segítsetek.

17/L


2014. márc. 10. 00:31
 1/1 anonim válasza:
Keres neten torna leírásokat vagy videókat azokat esténként tudod csinálgatni tv-zés közbe meg tudsz válogatni hogy milyen megerőltetőt akarsz csinálni meg melyik testtájról (remélem tudtam valamennyit segíteni és ilyenekkel fogytam majdnem 10kg igaz jó pár hónap alatt mert nagyon hízékony vagyok de ha gyorsabban akarsz akkor szerintem elég ha oda figyelsz hogy mit eszel a torna mellett)
2014. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!