Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zöldtea jó anyagcsere...

A zöldtea jó anyagcsere gyorsításra? Sport és a napi 5-szöri étkezés nem használ nekem semmit. Valami egyéb javaslat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 00:56
 1/9 Krisz85 ***** válasza:
68%
Nem jó. Vízhajtóhatása van, semmi több, ha karcsúbb lennél is tőle, az a bőr alatti víz távozása révén történne, tehát egy dekával nem lennél soványabb, a testzsír úgyanannyi lenne rajtad. Máskülönben kizártnak tartom, hogy a megfelelő táplálkozás és sport nem vezet nálad eredményre, mert mindenkinél eredményre vezet. Sőt, edzőként megsúgom csak most, csak neked, hogy még a hormonbetegeknél is látni eredményeket. És mint tudod feltehetően Te is emberből vagy, ígyhát hidd csak el hogy vezetne eredményre, ha csinálod és mégsem, akkor vagy a táplálkozásodban, vagy az étkezésedben hiba van, és ennek okán nincs eredménye annak amit sport és egészséges táplálkozás néven művelsz.
2009. dec. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
koffein, yohibine, l-carnitine...
2009. dec. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Bocsi, nem értek egyet. A zöldteával kapcsolatban! A filteres tényleg nem ugyan az. Viszont amikor Kínában voltam, ittam azt az igazi "foggal-szűrős" zöldteát, és hát mit ne mondjak. Nem akartam fogyni, de ízlett, és szinte mindig tettek elém. :) Most annyira csoffadt vagyok, hogy le kellett állnom vele. Kaptam ajándékba, hazahoztam, és imádom... :( Örülnék, ha nem fogyasztana!

Ja, cukor nélkül egy csipet levélke a bögrébe, rá forró víz. Vársz, sárgán kész. Kapható pár helyen. Pl. kínai gyorsbüfében is láttam.


Az igazamat igazolva: -4 cm a combról, derekamat nem mértem, de a 26-27-es farmert elhagyogatom, fenekem meg pici, formás. Egyedül az utóbbit tartottam nagynak, most nem az.


Nekem hatott, ezt alig 4 hét alatt.

Ja, a sportot szívből lehet csak eredményesen csinálni! Keress valami olyat, amit szeretsz is, és menni fog!

Sok sikert! :)

2009. dec. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem fogyni akarok vele. Az megy kondival és kajával lement 8 kg. Azzal nincs baj. Csak azt hittem a tea tovább gyorsítja.
2009. dec. 15. 11:59
 5/9 anonim válasza:

Ezt írtad: "A zöldtea jó anyagcsere gyorsításra? Sport és a napi 5-szöri étkezés nem használ nekem semmit."


Anyagcsere gyorsítása fogyással jár.

Egyél híg kajákat, és előtte nyomj be egy almát. Attól tuti gyors lesz.

2009. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fogyni tudok. Nekem az kellene, hogy naponta megerőltetés nélkül tudnék wcre menni.
2009. dec. 15. 14:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
reggel fél liter 100%os almalé az biztos útlevél a wcre. De a koffein se rossz.
2009. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Krisz85 ***** válasza:

Jahhhhhhhhhhhh, az anyagcsere gyorsasága nem egyenlő a sűrű nagywczéssel, ezt felejtsd el.

Akkoor válaszolj a kérdésekre :


napi4liter folyadék? (vÍz, szénsavmentes)

napi5x étkezés?

rendszeres sport?

rostok megfelelő aránya a táplálkozásban?


ha igen mindenre a válasz és mégis gondod van, akkor orvos, mert ez nem játék.

2009. dec. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hehe. A wc meg a sportolás kapcsolata. :P Ebben a tea, ha zöld, ha más, aligha segít. De nézz körül gyógyszertárban, talán találsz vmit.

Nekem elég egy kv reggel. ;)

2009. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!