Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék könyen és...

Hogyan tudnék könyen és gyorsan lefogyni? Kérem segítsenek! Adjanak tanácsot!

Figyelt kérdés

Én egy 15 éves gyerek vagyok a testsúlyom 78 kg. A családomban ez örökölt dolog, hisz mindenki ilyen.

Szeretnék könyen és gyorsan lefogyni, úgy hogy ez megfelelő legyen. Ha sétálok az utcán, és meglátok egy embert, aki csinos, sovány, jól néz ki (sexy), a szemem szinte könybelábad!

Kérem segítsenek, hogy a testsúlyom egészséges legyen!


2009. dec. 15. 13:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én a magam módszerét írom le, bár lehet, hogy nem aktuális már a kérdezőnek:

- egyél naponta akár 5-6 alkalommal is, de keveset. Én úgy fogytam le, hogy 12:00-ig jöhetett a zsír, a szénhidrát és a cukor is, délután viszont csak zöldséget ettem némi sovány hússal, olykor egy-két fehérjeturmixot is vettem magamhoz.

- reggelizni kötelező! Ha reggel nem indítod be az emésztést, nehezen fogsz fogyni.

- igyál meg naponta minimum 2 liter vizet!

- sportolnod kellene, mert így nemcsak karcsú, hanem fitt is leszel és javul a keringésed is.

- hülyén hangozhat, de a pozitív hozzáállás rengeteget segít! Csak a végeredményt lásd Magad előtt! Ha nem indul be azonnal a fogyás, ne szomorodj el! Ne riválisként tekints a szép alakú emberekre, hanem példaképként! Nekem ez rengeteg löketet adott! :)))


Remélem, tudtam segíteni és kívánok Neked erőt, kitartást és jó egészséget!!!!!!!!!!!


Egy 24 éves, egykor túlsúlyos lány!

2010. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam, még annyit gyorsan hozzáfűznék, hogy nyilván nem a betegesen sovány, anorexiás, bulémiás csontkollekció emberkéket kell példaképnek tekinteni, hanem az arányos, egészséges kinézetű karcsúságot! :)


Sok sikert!

2010. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

UGYE TUDJÁTOK, HOGY EZEKET EGY 15 ÉVES GYEREKNEK ÍRTÁTOK???? (Nem hiszem...)


Kérdező! El kell menned egyedül (vagy rávenni anyukádat, hogy vigyen el) a háziorvoshoz. Ő először megállapítja, hogy nincs-e pajzsmirigy- vagy cukorbetegséged. Ha van, kezeli, mert anélkül nem fogysz le. Ha nincs, akkor meg fogja mondani, hogyan fogyhatsz veszélytelenül ebben az életkorban. Amit a hülye felnőttek művelnek magukkal, az az ő dolguk. A te szervezeted viszont fejlődik, ha lány vagy, a későbbi gyerekvállalást is veszélyezteti egy eszetlen és rossz fogyókúra. Egyébként korai csontritkuláshoz is vezethet. Nem megijeszteni akarlak, csak felhívni a figyelmedet, hogy ne amatőröktől kérj segítséget, hanem szakembertől. A háziorvosod köteles ingyen segítséget nyújtani ebben az ügyben. Van iskolaorvosotok, ő is.

2010. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!