Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 24%-os testzsírról fogynék,...

24%-os testzsírról fogynék, de nem sikerül. Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, 58 kg és 166 cm. Néhány hónapja kezdtem el rendszeresen mozogni, és normálisan enni. 3 kg tiszta zsírt szeretnék még leadni, de úgy érzem, hogy soha nem fog sikerülni, egyszerűen megmakacsolta magát. Hiit edzéseket csinálok, járok futni, pilates-ezek rendszeresen. Jól érzem, hogy az evéssel lehetnek gondok? 1500 kcal körül eszek, de gondolom lejjebb kell adnom, mert két hónapja alig változott a súlyom (az alakom formálódott, de centiben sem számottevő). Vagy mivel indíthatnám be úgy igazán a folyamatot?
2014. ápr. 9. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Huh, hát nekem is az utolsó két kiló előtt állt meg a fogyás! Azóta semmit sem tudok vele csinálni. Előtte lement 15 kiló minden gond nélkül, de ez a kettő... Néha lemegy egy-egy napra, de aztán vissza is ugrik, nem tudom tartani.


Lehet, ez már az a határ neked is, ami egyszerűen nem megy? Sajnos van ilyen. :(

2014. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ch hintáztatás, hogy az anyagcseréd kicsit újraéledjen?
2014. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell kevesebbet enned csak mást! :)

próbálj meg minél több fehérjét, és minél kevesebb ch-t enni. Na meg esetleg kardiózhatnál: séta, futás, bicikli!

sok sikert!!! :)

2014. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

13:36-os: Nem vagyok hajlandó beletörődni! :D Most elkezdtem döbbenetes mennyiségben inni, és Dr. Kelennel kenegetem magam edzések előtt.

A 15 kilóhoz gratulálok, nem semmi munka lehetett!


A második válaszolónak is köszönöm szépen a tippet, a szénhidrát hintáztatás nagyon jó ötlet. :)

2014. ápr. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!