Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiás lennék?

Anorexiás lennék?

Figyelt kérdés
14/l vagyok, 157 cm és 43 kg. én nagyon kövérnek látom magam, es még szeretnek fogyni, de néhány ismerősöm azt mondja h közel járok az anorexiához...igaz?
2014. máj. 5. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz. És ha nem eszel, nem lesz melled.
2014. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ránézésre olyan anorexiás kinézeted van, ilyen fiatal korban sokan nagyon kis vékonykák.

Az viszont aggodalomra ad okot, hogy te nagyon kövérnek látod magad, mert biztosan vékony vagy!

Én inkább nőiesedni szerettem volna ennyi idősen, mert nagyon vézna voltam :)

2014. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek a lányok hasonló méretűek lehetnek, mint te: [link]


Kíváncsi lennék, melyikre mondod azt, hogy kövér. Szerintem mind vékonyka. Ha éheztetni akarod magad azért, hogy még vékonyabb legyél (értsd: csontváz), akkor ott már komoly lelki bajok vannak, amihez segítséget kell kérned. Inkább tedd ezt, minthogy belehalj abba, hogy olyan "csinos" legyél, mint egy csontváz.

2014. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen így méretek alapján nagyon csinos lehetsz ,én eszméletlen boldog lennék ilyen alakal ,becsüld meg amilyen most vagy.
2014. máj. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszii :)
2014. máj. 6. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!