Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér szobatársunknak,...

Nagyon kövér szobatársunknak, aki 126 kiló, szeretnék segíteni, mert nem bírom látni, ahogy szenved - szerintetek mennyit tud fogyni egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Bent ül a szobában nap nap után, most reggel szokott mindig jönni otthonról, nagyon jó arc amúgy, de sosem jön velünk sehová. Tudom motiválni, de valahogy azzal is szeretném alátámasztani, hogy érdemes lenne belekezdenie, mert ekkora súlyból biztos az elején le lehet dobni egy hónap alatt egy tizest, és akkor már motiválva lenne.

Kész szégyen, hogy egy fiatal így nem bízik önmagában, kinek van valami tippje?


Tahók kíméljenek, mert azonnal a moderátoroknak lesznek jelentve, és mehetnek innen. Voltkövér lefogyottaknak külön hálás vagyok a tanácsaiért - én ugyanis pont az ellenkezője vagyok, igazi soványlightos.



2014. máj. 19. 06:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Az elso amit meg kell ertenie, hogy nem egyik naprol a masikra megy. Elhizni se egy honap alatt hizik el az ember, visszacsinalni se lehet egy-ket honap alatt. Vannak drasztikus dietak persze, amikkel egy honap alatt 10-12 kilo is lemegy, de az altalaban vissza is jon, nem tartos fogyas.


Olyan ez mint az eladosodas, abbol se egy het alatt tudsz kimaszni (hacsak nem jon a lotto otos).


Az etrendet kell rendbetenni elsore, mivel ekkora tulsullyal nemigen tud meg sportolni, tonkremennenek az izuletei bele.

Kenyer pl csak reggelire, ebed/vacsoranal ehet ami jolesik, de az etel fele legyen zoldseg.

Es napi legalabb ket-harom gyumolcs.


Cukros uditok/sor/chips stb teljesen hanyagolando, baromira hizlal.

Innivalo csak viz, meg a gyumolcsleben is sok cukor van.


En ezt csinalom tavaly november ota, akkor voltam 113kg, most 95-nel jarok, ugy 80 korulig akarok lemenni.

2014. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez az sokan mondjak " kezdjen neki" csak pontosan senki nem tudja minek es hogyan , de tanacsok jönnek ezrevel!

14-18 eves korosztalytol

Ilyen sulyban csak egy oras seta jöhet szóba naponta

Ami az etelt illeti semmi nem tilos, csak odafigyelni a gyomor jelzeseire mikor elég!

Es nem túlenni, csökkentett eteladagok föleg delutantol

2014. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

En annyit tudok mondani h amikor a legköverebb voltam, akkor mar 5 eve nem ettem chipset, uditöt es zsiros kajat tehat a " dieta" fölösleges

A legnagyobb marhasag a dieta!

A legnormalisabb fogyas fel kilo hetente

2014. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó miről beszélsz?


Mit nem ettél? És mit ettél? Miért nincs értelme a diétának, a táplálkozás alapvtő, napról napra hatással van ránk.


Nem ettél chipszet, mégis ki a francot érdekel, ettől még sz.arul ettél :D

2014. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

Fogyás a fejben kezdődik el.Ha kiiktat minden finomított szénhidrátot az étrendjéből (cukor,cukros üdítő,kenyér,zsemle,süti,....),akkor anélkül is elkezd fogyni,hogy sportolna.

Így fogytam 20 kg-ot 2,5 hónap alatt.Egész végig a számítógép előtt ültem.:)

Ráadásul nektek van tesi óra,ha azon csak "végig gurul",már gyorsabban fog fogyni,mint én...


...de a fogyás a fejben kezdődik el.


Ha nincs motiváció és hit ez lehetséges,akkor nem fog lefogyni.


You Tube-on üsd be neki:weight loss.Lesz egy csomó motivációs video.Hátha belendül tőlük.:)

2014. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem ettem szarul nagyon egeszsegesen taplalkoztam csak sokat
2014. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Diétának ne debil női magazinok fogyatékos étrendjeit tekintsd,hanem a megfelelő minőségű és mennyiségű táplálkozást!
2014. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
33%

Az emberek 90%-a azt hiszi egészséges táplálkozásnak amit az orvosok meg dietetikusok hazudnak nekik, ez viszont az egyik legrosszabb elképzelhető táplálkozás.


Persze, egészségesen eszik mindenki.. még én is :D

2014. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!