Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtartani a...

Hogyan tudnám megtartani a súlyomat?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 165 cm és 63 kg-ról fogytam le 55-re. Egy kicsit éheztetős módszerrel, tehát csak ebédet ettem, meg reggelire gyümölcsöt, és most, hogy lefogytam egy kicsit, szeretném megtartani a súlyom. Tudom, hogy ez után szokott lenni a visszahízás. Ezt esetleg elkerülhetem példul azzal, ha fokozatosan emelem egy kicsit a napi kalóriabevitelt, vagy ez nem fog működni?

2014. máj. 26. 20:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Vegák kétfelé oszlanak: egyik csoport búzát / tejet eszik, és pont olyan arányban betegek mint a sima nyugati étrendet követők.


Másik csoport meg nem.

2014. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
oké, köszi mindenkinek a segítséget
2014. máj. 27. 19:58
 13/18 anonim ***** válasza:

na, ez kissé hülyeség...én pl. tejet elég ritkán iszom (nem rajongok érte, ugyanis), búzát eszem (kenyeret) s még mindig nem vagyok elhízva.

ja, meg sportolok is eleget, valamint nem nassolok, sem iszom kólát, szénsavas üdítőt naponta, max nagy ritkán (évente kb. háromszor, mint az alkohol, alkalmakkor).


kérdező: úgy kell elkerülni a visszahízást, hogy NEM térsz vissza a régi étrendere.

2014. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A rákba se mindenki hal bele attól én még nem szívesen nem próbálnám ki.
2014. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
oké, de akkor most egyek össz-vissz ennyit egész életemben? örökre?
2014. máj. 28. 19:27
 16/18 anonim ***** válasza:

Mennyit egyél össz-vissz?


Ennyire központi téma az evés? Eszünk mert sajnos függünk fizikailag a tápláléktól, táplálkozástól, megesszük amit kell, megadjuk a minőségét mert kb. 50%-ban ezen múlik az egészségünk, ennyi. Szerintem már sokszor túl van ez tárgyalva.

2014. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, sajnállak.

Nem fogod ugyan azt enni egész életedben.Nyugi. Nincs annyi akaraterőd. Illetve lehet változtatni az étrenden

2014. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
oké
2014. máj. 29. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!