Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázó társaim csatlakozn...

Fogyókúrázó társaim csatlakoznátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra gondoltam, alkotok egy topicot, amelyben minden nap leírom, hogy mikor mit ettem, mennyit és mit sportoltam az adott nap. Valamint azt, hogy hol áll a mérleg.


A cél -15 kg márciusig.


Úgy gondolom, ez esetleg másoknak is segítségére lehet.


Ehhez várom szeretettel kedves társaimat.


2010. jan. 1. 20:57
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/201 A kérdező kommentje:

Csajok, én nagyon stresszben vagyok, nem bírok enni, szinte úgy érzem vissza akar jönni.

Holnap lesz egy nehéz statisztika vizsgám, aztán pénteken meg szóbeli. 60 tételből 20-at tudok, mert közben is volt vizsga. Olyan gyomorgörcsöm van. Alig alszom.


Remélem pénteken átmegyek, adja az Isten, akkor vége. Mág után 1-2 írásbeli, de az nem gáz.


Szorítsatok csajok!


Salima

2010. jan. 19. 19:03
 132/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

Szorítok nagyon!!!:) HAJRÁÁ!!

Mai kaja:

reggeli: nestle fitness tejjel

tízórai:-

ebéd: 1 banán, müzli joghurttal

uzsonna: kölesgolyók

vacsora: kettő pirítós sajttal, sonkával

ma valahogy úgy jött ki hogy sok gabonafélét ettem:)

2010. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/201 anonim ***** válasza:

KikoO17

Nem hiszek a szememnek:D 49 kg vagyok, azaz mióta elkezdtem, fogytam egy kilót X) SZUPPPER:):):))

2010. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

mai kaja:

reggeli: tejbegriz.. megint XP

tízórai:-

ebéd:szója barnarizzsel

uzsonna: mandarin, banán

vacsi: kettő teljes kiőrl. pirítós sovány sonkával és ementáli sajttal:D

mai sport: egy kicsit tekertem, de nem sokat mert a tegnapi úszástól olyan izomlázam volt egész nap hogy alig bírtam talpraállniX)

Pux

2010. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/201 A kérdező kommentje:

Na csajok, nem volt mázlim. Ma úgy mentem el, hogy a 60 tételből nem tudtam egy részt. Bele is húztam.

1 héten belül 5 vizsgám van még, ezt nem hiszem el.

Meghúztak minket pár írásbeliből is, az a dúrva, hogy tanultunk, ki van a hócipőm már a szemétségükkel.


Legalább hat a gyomorideg, hátha fogyok még. :)


Reggeli: piritós

Ebéd: borsófőzelék csirkecombbal

V: joghurt

2010. jan. 22. 21:26
 136/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem meg nem volt netem pár napig...hát én nem tartottam be a napokban annyira a kalóriamentes evést, de sztem tartom a súlyom még mindig :) ma ettem 2 zsemlét, egy kis rakott karfiolt, meg sütöttem kenyeret, annak megettem a sarkát :) de neki kéne állni már rendesen tényleg :)

amúgy nekem is a t*köm kivan már a vizsgákkal...olyan nehéz :( még 6ból állok karóra, abból 4et még ki kellene javítanom mindenképp...másik 2 tuti nem lesz meg 2es, szóval marad a következő félév :) amúgy Salima, te mit tanulsz? Kikoo és te? :)

Jóéjt nektek :)


-Huncutka-

2010. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/201 anonim ***** válasza:

KikoO17

Szorítok nektek még mindig!!:) Amúgy tegnap én sem ettem valami jól. Beleszaladt egy kis péksüti, ma meg egy rokon süt almáspitét, de megkértem hogy legalább barnacukrot tegyen bele fehér helyett..

Hát én 17 vagyok, úgyhogy most harmadikos gimis. Én most matek-fizika szakon vagyok, és mellette tanulok nyelveket. A gimiben angolt, olaszt és franciát, és azonkívül magántanárnál görögöt is. :) A matek-fizikát utálom egyébként de légiirányító szeretnék lenni, úgyhogy muszály. Amúgy már gyűjtögetek a tanfolyamra. Mert ehhez az álláshoz az egyetem után még kell egy két éves tanfolyam. Ami sajnos elég drága. Asszem a két év együtt egymillió forint S: Ebből 400.000 van meg. Majd a többit anyám vagy apám hozzárakja remélem:)

2010. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Légiirányító akarsz lenni Kiko? Az szuper, nekem is tetszik.

Én jogász hallgató vagyok. Te huncutka?

2010. jan. 23. 13:55
 139/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

Én is gondolkodtam azon, hogy esetleg jogász leszek. De aztán itt Szekszárdon és Pécsen túljelentkezés van, nem kapnék állást.:(

2010. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/201 anonim ***** válasza:
Fú ez a légiirányító izgi :) imádom az utasszállítókat... :) jogász is érdekes, tanulok jogot, szeretem, érdekes, és tök jófej ügyvéd a tanárunk, fiatal, tegezzük meg minden :) amúgy én vendéglátást tanulok, imádom a gasztronómiát, példaképem Gordon Ramsay :) imádom azt a pasit... :D
2010. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!