Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázó társaim csatlakozn...

Fogyókúrázó társaim csatlakoznátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra gondoltam, alkotok egy topicot, amelyben minden nap leírom, hogy mikor mit ettem, mennyit és mit sportoltam az adott nap. Valamint azt, hogy hol áll a mérleg.


A cél -15 kg márciusig.


Úgy gondolom, ez esetleg másoknak is segítségére lehet.


Ehhez várom szeretettel kedves társaimat.


2010. jan. 1. 20:57
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/201 A kérdező kommentje:

Üdv!


Nem hiszitek el, de ma váltottam mailt Zimány Lindával. Tudom nem nagy dolog, de nekem óriási példakép. Jó lenne úgy kinézni. Írtam neki, hogy adhatna pár tanácsot. na kíváncsi vagyok a válaszra.

Az egyik oldalon találtam, írtam neki, válaszolt.

Most megírtam, hogy szívesen venném a segítségét.

2010. jan. 13. 22:38
 112/201 A kérdező kommentje:

Figyeljetek! Azt egyébként nem is kérdeztem, hogy Ti szedtek valami fogyasztó tablettát vagy valamit?

Én az adipex retardot próbáltam, de nem ért semmit.

2010. jan. 13. 22:46
 113/201 anonim ***** válasza:

KIKoO17

Hello!

:)

Am ne szedj fogyi tablettát mert nem ér semmitsee!! Amúgy én is szívesen írnék neki:D Elvégre csak nem véletlen hogy olyan karcsú mint egy hattyú:) Jó neki..

2010. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/201 A kérdező kommentje:

Na igen, de szerintem nincs pénzünk méregdrága kezelésekre, neki van.

Némi plasztika.. :)

Másik dolog, hiába fogyok le, nem lessz olyan szép hosszú combom stb.

2010. jan. 14. 18:20
 115/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

Mai kaja:

reggeli: tejbegriz

tízórai: 4 mandarin

ebéd: hús kukoricával

uzsonna: 2 banán, dió

vacsi: nestlé fitness gabonapehely tejjel xD

2010. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/201 A kérdező kommentje:

Bocsi, én azért nem írok most adatokat mert eldöntöttem, hogy nem állok mérlegre, mert csak bosszant. Várok adig, míg úgy érzem, pl más a gatya. remélem lesz meglepi.


Amúgy ti honnan szedtek le menüket?

Úgy értem ötletek kellenének, hogy mikor mit egyek. Már uncsi a megszokott étel.

2010. jan. 15. 21:21
 117/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

Én nem szedek le sehonnan menüt. Sokszor átvágják ám az embert. Néztem az interneten menüket, néhányat ki is próbáltam de saját káromon tanultam meg hogy semmivel sem jobbak mint a normális kaját. Én összeolvasgattam, és megnéztem mi miből van, hány kcal, és én magamnak szoktam összeállítani a dolgokat. Saját fejből is össze lehet rakni!

Azért adok neked tippet (én találtam ki)

reggeli: teljes kiőrlísű gabonapehely tejjel

tízórai: 4-5 mandarin

ebéd: valamilyen levessel indíts, mondjuk zöldséglevessel mert a levestől hamar eltelítődsz és kevés kcal. Egy zöldségleves ha nem raksz bele túl sok sót, túl sok fűszert akkor úgy 200 kcal lehet.

uzsonna: 2 banán (vagy 2 alma)

vacsora: rozskenyérből pirítós (ne vajazd meg) de tehetsz rá sonkát. és egyél mellé uborkát, paradicsomot, paprikát..

Egyébként sztem virslit ne egyél többet:( Nagyon hízlal! Multkor néztem egy műsort hogy miket raknak bele a virslikbe. Hát.. csak azért mesélem el neked hogy leszokj róla! :) Van benne a disznónak az orra, fülbőre, zsírja, csontenyv, véralvadék, és ha "szerencséd van" akkor még bél(!)darabkák is lehetnek benne úgyhogy szerintem jobb ha hanyagolod. És még pár tanács: én minden nap megiszok egy pohár itthon készített limonádét friss citromból és mézből. Erősíti az immunrendszet, és egészséges is!!:D

További szép napot!<:-)

2010. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/201 A kérdező kommentje:

Kiko 017:


Köszi, ez guszta volt. Brrrrr :)

2010. jan. 16. 16:22
 119/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

:D

Mai kaja:

reggeli: teljes kiőrlésű gabonapehelye tejjel

tízórai:-

ebéd:-

uzsonna: krumplileves, 1 banán

vacsi: 2 palacsinta, 2 pirítós

tudom hogy ebédre kellett volna megennem a levest és a palacsintát, de nem voltam éhes:)

Amőgy ma voltam korizni. És fogytam fél kg-t <:-D

2010. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/201 A kérdező kommentje:

Voltál korizni? De jó. Én bevallom, soha nem próbáltam még, de nagyon szeretnék, bár szerintem esnék nagyokat.


A virslit köszi, tényleg nem esik már jól. Undorító.

2010. jan. 16. 22:00
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!