Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázó társaim csatlakozn...

Fogyókúrázó társaim csatlakoznátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra gondoltam, alkotok egy topicot, amelyben minden nap leírom, hogy mikor mit ettem, mennyit és mit sportoltam az adott nap. Valamint azt, hogy hol áll a mérleg.


A cél -15 kg márciusig.


Úgy gondolom, ez esetleg másoknak is segítségére lehet.


Ehhez várom szeretettel kedves társaimat.


2010. jan. 1. 20:57
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/201 A kérdező kommentje:

Én nem is feltétlenül jogászként képzelem el a jövőt, ez egy kisapu most.

Előtte rendőriskolába jártam, de félbe hagytam, hosszú lenne leírni, hogy miért, de tele volt sok bunkó férfival, amit már nem bírtam.

Szóval úgy tervezem, hogy ezt elvégzem, aztán levelezőn beíratkozom az RTF rendészeti iagazgató szakára. Úgy 2 év, és nem kell évekig velük lennem, másrészt, ha van 1 diplomám, akkor levelezőn is végezhetem, egyébként nem.

Másrészt, a jog ott nagyon jól fog jönni. " Elvileg"

2010. jan. 23. 23:13
 142/201 A kérdező kommentje:

Mai nyamim amúgy, megint majdnem elfelejtettem:


R:1 jogobella joghurtital

E: bolognai spagetti

V: 1 jogobella joghurtital

2010. jan. 23. 23:14
 143/201 anonim ***** válasza:

Én tegnap pizzáztam...viszont reggelire ettem egy pirítóst, ebéd meg sült máj volt...hát abból ettem 2 falatot és elég volt :) aztán jött a pizza. Párommal rendeltünk 1 magyarosat, azt megettük 2-en, vacsorára meg nem is ettem semmit. Most készülök reggelizni, de még nem tudom mi lesz az :)


Huncutka

2010. jan. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

tegnapi kaja:

reggeli: tejbegriz

tízórai: 10 db mandarin(tudom hogy kicsit sok a tíz, de már annyira kívántam:P

ebéd: halászlé

uzsonna: almáspite

vacsora: halászlé, almáspite

napi mozgás: 2 óra korizás

és már megint 50 kg vagyok:'( Nem kellett volna az az almáspite...

2010. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/201 anonim ***** válasza:
Nah végül pirítóst ettem egy szelet házi sajttal meg egy bögre lipton teával :) ebéd viszont jó kalóriadús lesz, de a kedvencem, tegnap volt a névnapom ezért ez lesz ma: sült kacsa sült krumplival (ami a kacsa mellett sül) és párolt káposztával. Imádom :) Meg mama sütött nekem citromkrémes piskótát, abból eszek majd egy picit, de mindenből mértékkel. Vacsi max egy alma lesz vagy vmi gyümölcs :)
2010. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

Napi kaja:

reggeli: gyümösaláta banánból, almából, narancsból, mazsolából

tízórai: egy falat pogácsa

ebéd: rántottcsirke párolt kukoricával, petrezselymes krumplival

uzsonna: boci aero (tudom, nem lehet volna szabad de nem volt időm mást bekapni)

vacsi: egy narancs, müzli tejjel leforrázva és utána kettő melegszendó.

napi sport: szerintem fél óra bicaj lesz

2010. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/201 anonim ***** válasza:
ti ezeket tényleg diétás kajáknak hiszitek? vacsorára zabálás kalóriabombákkal..
2010. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/201 anonim válasza:

Kedves KiKoO17!

Így sajnos tényleg semmi értelme, és hiába várod azt, hogy fogyj. Igaza van az előző hozzászólónak, rengeteget eszel, mind tele van kalóriával, főleg vacsorára nem kellene ekkora adagokat bevágni! Akik válaszolgatnak még, rajtuk látszik, hogy próbálkoznak, de ha tényleg le akarsz fogyni, akkor komolyan kell venned és nem szabad ilyen kajákat ilyen mennyiségben enned.

Én ugyan nem diétázom, mindenféle kaját eszek, de próbálom egészségesen elkészíteni, nem zabálom tele magam soha, mértékkel eszem, minden nap tornázom és sétálok, és így lefogytam már egy csomót! Az nem számít, hogy mennyit szobabiciklizel egy nap, ha mellette teleeszed magad mindenféle kalóriabombával, főleg vacsorára.

Nem bántani szeretnélek, csak látom mennyire szeretnél fogyni, talán kicsit tudlak ösztönözni! =)

Sok sikert mindenkinek a továbbiakhoz, és álljatok meg a kísértésnek! =)

2010. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

Üzenném az előttem szóló kedves emberkének: ha valaki éhes, és tanulnia kell egy csomót akkor nem hiszem hogy napi egy mandarinnál kevesebbet kéne ennie!! annak semmi értelme ha alig eszek valamit, mert utána úgy visszahízok mint egy disznó. Amúgy már bocs de mit ehet egyáltalán az ember?? csak zöldséget gyümölcsöt, és mást nem is?? hát kösz b****** Amúgy nem hiszem hogy a gyümölcssaláta kalóriabomba. Tudom nem szabad csokit enni, meg almáspitét de max. kéthetente eszek ilyet! Amúgy meg istenem, valaki minden nap Mc Dolnaldsban eszik és vacsorára csipszet eszik gumicukorral b***** Igyekszem képzeld el, de ha egész nap tanulok a nyelvvizsgámra meg a zongoravizsgámra és egész nap csak rohanok... Ma is olyan éhes voltam fizikatémazáró után hogy mardosott a hasam és hazamentem tesi előtt. Amúgy azt nem tudhatod hogy egy melegszendvics amit megeszek az fehérkenyérből van vagy barnakenyérből, hogy mit teszek rá, és hogy mekkora! Vagy hogy például anyám az almáspitét cukor nélkül csinálta de mindegy nem?? Amúgy leírom a mai adagomat hogy bosszankodj egy kicsit B***


reggeli: TELJES KIŐRLÉSŰ gabonapehely

tízórai:-(!!!!!!)

ebéd: rántottcsirke (bocs de ha szerinted húst sem szabad enni menj el orvoshoz) krumplival, és kukoricával

uzsonna: 2 banán, 2 mandarin

vacsi: 4 mandarin, TELJES KIŐRLÉSŰ gabonapehely

mozgás: fél óra bicaj

na és akkor ezt elemezd ki b***!! Én nem fogok koplalni és nem leszek bulémiás csak hogy egy hét alatt fogyjak le 10 kilót!! Inkább fél év alatt 5 kiló, de az nem jön vissza!! Istenem fogd már fel hogy nem divat már az anorexia! És akkor Salima, Huncutka bocsi hogy itt dühöngök de b*** ma írtam 3 dologból tézét, hajnali négykor keltem és akinek úgy igazából van ideje minden nap három órákat sportolni, az legyen boldog!! Ennyi na csá :)

2010. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nyugi, ne húzd fel magad :)

mai kajám: reggeli egy melegszendvics (ilyen összenyomós vagy h magyarázzam :))

ebéd: egy zsemle aztán később egy gyros jó sok zöldséggel, és nem szokványos pitában, hanem olyan lepényben, nem sok kalória volt abban a kis húsban :) tök száraz volt

aztán mikor hazaértem 5 felé egy kis mákos guba

holnap még lesz 1 vizsgám és végre vége...csak sajnos kezdődik minden elölről :( és nemsoká megint vizsgák majd...olyan hamar eltelt ez a félév is...és már a hidegből is nagyon elegem van :( olyan rossz...

2010. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!