Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázó társaim csatlakozn...

Fogyókúrázó társaim csatlakoznátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra gondoltam, alkotok egy topicot, amelyben minden nap leírom, hogy mikor mit ettem, mennyit és mit sportoltam az adott nap. Valamint azt, hogy hol áll a mérleg.


A cél -15 kg márciusig.


Úgy gondolom, ez esetleg másoknak is segítségére lehet.


Ehhez várom szeretettel kedves társaimat.


2010. jan. 1. 20:57
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

:)

A kori nem nehéz, egy óra alatt meg lehet tanulni. Barátnőm egy óra alatt úgy megtanulta hogy utána már ketten sprinteltünk a pályán...:)

2010. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/201 A kérdező kommentje:
Velem lehet a siklásban versenyeznél. :)
2010. jan. 17. 11:37
 123/201 anonim ***** válasza:

KiKOO17

Mostanában miért nem írjátok hogy mit esztek?

2010. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/201 A kérdező kommentje:

Ja bocsi, én vagyok az ötletszerző, de mindig valami másról írunk.


R: vajkrémes kenyér+ tea

E: húsgombóc leves

Délután: 1 natúr Danone pár csepp citromlével + 1 szelet vajkrémes kenyér


Mára ennyi. ja és rengeteg tea édesítővel.



Salima

2010. jan. 17. 17:56
 125/201 anonim ***** válasza:

Hát ma valami iszonyat sokat ettem X) (am KikOO17 vok)

Nem tom mér, csak úgy.. éhes voltam...

Reggeli: tejbegriz

tízórai: 3 mandarin

ebéd: krumplileves

uzsonna: (ez egy kicsit sok lett)

-4 pirítós sonkával (igen, 4!!) XD

-1 banán

-pár szem dió

vacsora: spagetti

és még 7 körül ettem egy joghurtot meg ittam hozzá tejet

2010. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/201 anonim ***** válasza:

KikoO17

kiszámoltam, a mai kaja olyan 1770 kcal lehetett X) De ha kihagytan volna a spagettit, meg a pirítóst oké lett volna. De éhes voltam na.. mentségemre szóljon <:-) Amúgy a többletbevitelt letekertem :)

2010. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

ohh, fogy az idő, és még nem volt vmi túl sok eredmény. Lehet nem is lesz, ha ennyire sokat eszek minden nap:( De legalább nem hamburgerrel zabálom tele magam hanem házi készítésű rozskenyérrel <:-) Mégis más.. A héten össze kell szedni magam. Lehet nem lesz időm tekerni, mert ilyenkor januárban nagy a hajtás. Sok sikert nektek!!(K)

2010. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/201 A kérdező kommentje:

Szia!


Voltam ma futni. Nem vagy egyedül. Gondoltam már nem eszem semmit. Leültem tanulni. Holnap megint vizsga, azt hittem átlyukad a gyomrom. Este 21 kor sült krumpli, azt evett a párom.


Remek, de nem tudok éhen tanulni.


Arra is gondoltam, bár nem mentség, de meg kellene várnom ezt a pár napot , amíg vége a vizsgáimnak. Aztán teljes gőzzel fogyi.

Azt mondják, hogy vizsgaidő alatt nem a legjobb elkezdeni, mert vesztünk a teljesítményünkből. van benne valami, én érzem.

2010. jan. 17. 22:39
 129/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

Sztem is a vizsga után nyomatsd inkább teljes gőzzel!!:) Mai kaja:

reggeli: tejbegriz (mostanába rákattantam)

tízórai:-

ebéd: sülthús rizzsel

uzsonna: 1 müzliszelet, 1 banán

vacsora: 2 tál gabonapehely tejjel leforrázva

2 sonkás pirítós házikészítésű rozskenyérbúl vaj nélkül.

Mai sport: fél óra szobabicaj. Lehet, hogy fogok venni egy ugrókötelet mert állítólag minden izmot megmozgat, és rengetegen ajánlják <:-)Hát most elég nyamvadtnak érzem magam, mert mostanában nagyon sokat eszem vacsira. Majd egy kicsit később visszafogom magam, de most félévkor a legnagyobb a hajtás. És kell az energia. Egyébként még mindig ugyanannyit mutat a mérleg, és látható eredmény sem volt még nagyon:"( Nem tudom mi lesz, de már egy kicsit elegem van abból hogy csak várom az eredményt és hiába próbálkozok, semmi...

2010. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ne hari, hogy el voltam tűnve, csak nem voltam itthon hétvégén, ma meg vizsga volt, és még a héten lesz 3, jövő héten 2...viszont fogyogatok...49,5 voltam reggel :)

ettem ma reggelire egy pirítóst, ebédre egy kis rakott krumplit, uzsonnára 3 kivi, vacsi egy marék dió és egy alma :) remélem szépen lemennek majd a kilók...


Huncutka

2010. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!