Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon zavar a testemen a...

Nagyon zavar a testemen a felesleg.14 éves lány vagyok,158 cm vagyok. És 38 kg. ez nagyon rosssz? Mert engem eléggé zavar, és az iskolába is azt mondta egy gyerek h kövér vagyok. Szóval tényleg kövér vagyok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 14:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
ez nem hülyeség, hanem ANOREXIA!! Kérdezd meg anyukádat, hogy ő mit gondol az alakodról és mondd el neki, hogy szerinted kövér vagy...!! ez kórosan sovány, egészségtelen!
2010. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bántani akarlak,de nincs szükséged fogyásra!!!!

Én 150cm vagyok,és 60kg.Bár 30éves.

Én is voltam 38kiló 10ével ezelőtt,úgy néztem ki mint egy csontváz.

Ha jót akarsz magadnak felejtsd el a fogyást.

Ha nem tetszik a tested,kezdj el tornázni.

Egyébként nem ártana orvossal beszélned.

Az is azt mondaná hogy nem kell fogynod.

2010. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
38%

Az ilyeneket úgy felpofoznám..

Betegek vagytok b*zdmeg!

Én betegség miatt 100 kg vagyok, ilyenkor teljesen kiborulok, a maradék kevés önbizalmam is a porba megy...

Ááááá hihhheetetlen!!

te meg itt 40 kg alatt pattogsz! Hülye vagy ember????


14/L

2010. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

az az álítólagos ember egy lány, úgyhogy tanulj meg azért szépen beszélni! :D

de azért kösy

2010. jan. 4. 15:19
 15/27 anonim ***** válasza:
51%
ócska kis ribanc vagy.
2010. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

te meg bunkó!!

nem is fér a fejembe mért lennék az!!

2010. jan. 4. 16:20
 17/27 anonim válasza:

Én 14 éves vagyok és 56kg! Igaz, hogy 170 valahány centi vagyok, na de... azért vágod az arányokat... mert gondolom +10-envalahány centi az nem +18kg...

A másik meg... "azt mondta egy gyerek h kövér vagyok" Halottál már az iróniáról? x)

És még valami... öhmmm... ne hidd, hogy az ultra-mega-giga emberek a szépek... egy-két kilót felszedhetnél... sztem a pasik is jobban csípik, ha van mit fogni... ;) Pár kiló nem csúnyít, hanem nőiesít! =)

2010. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
az ultra-mega giga után lemaradt a *"vézna" szó... ups, sorry
2010. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
köszi szépen ez nagyon jól esett!! :D
2010. jan. 4. 16:57
 20/27 anonim válasza:

Nm =)

A 15:12-es válasz adónak meg üzenem, hogy nagyon sajnálom... komolyan együttérzek veled, de... a valamire való emberek nem a külső alapján fognak megítélni... hanem, hogy hogyan bánsz velük... nem bántani akarlak, de lehetnél egy kicsit kedvesebb... tudom, hogy közhely, de ha így viszonyulsz az emberekhez, akkor ne csodálkozz ha nem marad önbizalmad, mert sajnos ők így védekeznek... a testsúlyoddal támadnak...

Van olyan ismerősöm, aki szerintem még jóval 100kg fölött is lehet... de imádom! elképesztően rendes, kedves, vicces... hihetetlenül jól érzi magát vele az ember...én még irigylem is, mert komolyan fantasztikus mennyi energia van benne és most nem fizikailag értem...

Talán nem is vagy olyan mogorva, ahogyan elképzellek, csak a pár sorod alapján, én így ítéltelek meg... Ha tévedek, nagyon nagyon sajnálom! Szóval... tényleg csak egy tanács... nem kell megfogadnod... Te döntesz...

2010. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!