Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért veszitek ilyen szigorúan?

Miért veszitek ilyen szigorúan?

Figyelt kérdés
171 cm vagyok 63 kiló és bár jó lenne fogyni egy kicsit nem hiszem, hogy ennyire komolyan kell ezt venni, pl.Ehetek-e nyalókát? Egy nyalóka semmi. Főleg ha mozog. Minden nap eszem valami kis édességet de lemozgom. Tehát tartom a súlyom. Ha valaki nem eszik mindent csak "fogyisat" akkor miért kell ekkora ügyet csinálni egy nyalókával vagy egy panírral?:D
2010. jan. 27. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

A dolog ennél sokkal összetettebb... Az emberek 99%-a nem tud táplálkozni... úgy értem nem tudja, hogyan fogyjon le! Nem ismeri az alapelveket, mit, mikor, mi mire jó stb. Ezért kérdeznek meg egy nyalókát. Nekem kockás a hasam, baromira odafigyelek a kajámra, és tudom, hogy ha megkívánok mondjuk egy tábla csokit, vagy egy egész tortát, akkor nyugodtan megehetem, utána pár nap szigorítással minden a helyére kerül.


Röviden válaszolva a kérdésedre, az emberek tudatlanok. Azt hiszik koplalni kell, és számít a panír, vagy egy nyalóka... Persze számít, ha reggelire egy kis csoki, aztán napközben néha nyalóka néha csipsz, este egy kis cukros üdítő, meg panír és nokedli... szóval azt sem lehet, hogy mindenre azt mondjuk ez még belefér :)


Meg kéne tanulni táplálkozni, én mindenkinek ezt mondom... de lusták és akaratgyengék, ráadásul mindig a könnyebb utat keresik.

2010. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
jah...a nyalokat azt megakarjak vonni maguktol de gondolom egy jo sajtos szalmakrumpli biztos belefer:P
2010. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az elsőnek az emberek nem tudnak táplálkozni. végletes dolgokat csinálnak ( vagy nem esznek semmit és így akarnak fogyni, vagy pedig minden össze vissza esznek és csodálkoznak , hogy elhízottak) persze aki egészségesen táplálkozik annak nem lesz baja heti egy nyalókától, vagy néha csokitól , panírtól. de azok az emberek akik ezeket a kérdéseket felteszik valószínűleg nem táplálkoznak helyesen , sokszor lusták elhízottak. először is meg kell tanulni táplálkozni, és legalább hetente párszor intenzíven mozogni.
2010. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt már én is megkérdeztem magamban:P én például rendesen eszem, átlagosan szerintem. egészséges kajákat eszek szigorúan, viszont annyit ami belémfér:P erre egyik komizó leszúrt hogy inkább koplaljak mert ha ennyiit eszek akk nem tudok majd lefogyni:P ja.. mongyuk ha koplalok téll lefogyok csak utána a duplája jön vissza:D ezért hülék egyesek! nekem ez a mottóm: minőségre kell változtatni és nem mennyiségre:) persze egy kis ez, kis az, néha belefér
2010. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!