Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a módszer segithet? Fonos!

Ez a módszer segithet? Fonos!

Figyelt kérdés

[link]

ez a link egy fogyokruás napirend. Ha elvégzem szted tényleg fogyhatok? mármint 13 nap alatt 5-6 KG-t? am 14/F vok :)

Szal sztetek beválhat?


2010. jan. 27. 20:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Értem..akkor azt csinálom tovább :) a 13 naposat :)
2010. jan. 27. 20:40
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én anno nem olyan rég a 13 napost csináltam, és ugyanezen a blogon találtam rá. Írtam is arról h hogyan haladok MareXxMarija néven.

Nem a legjobb diéta, de én 75-ről 70kg-re fogytam le. Még most is tartom a súlyomat, de most kezdtem bele nemrég egy másik diétába.

Sok sikert! Ha gondolod keresd meg a hozzászólásomat!

2010. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
És akkor még 12 éves voltam!! Nem volt semmi bajom!
2010. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Menj már ilyen hülyeségekkel hogy ha müzlit eszel akkor fogyni fogsz mikro az csak zsír meg szénhidrát...meg kockacukor...az is mindd szénhidrát...

amit tenned kell..:fehérje diéta..én is sörhassal kezdtem, msotmár ott járok hogy a felső két kocka látszik reggelente mielött eszek:D

2-3hónapig edzettem minden nap nem sokat akkor még csak 30perceket meg stb meg 40percet futottam heti kétszer-háromszor..

enni meg keveset ettem és azt is fehérjéből, a szénhidrátot hanyagoltam..barna meg rozskenyeret ettem..Kevés zsírtartalmű halakat ettem, fehér húst, mindenki más rántott húst evett csak én ettem panír nélkül,pulyamellett, sajtokat,felvágott csirkemelett..reggel megettem egy kis kenyeret mondjuk egy kocka sajttal és a menzán normálisan ettem néha volt süti is és mikor hazaértem folytattam így tovább az eddig leírtakat..napi 5-6* ettem keveset

2010. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Fonos lenne először megtanulni írni-olvasni.
2010. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
VKI MONDJON FOHYOKURÁT AMI BEJÖN HAMAR!
2010. jan. 27. 21:55
 17/20 anonim ***** válasza:
Na igyál annyi szeszt 14 évesen. 14 évesen nem ciki ha kövér vagy, de ha sörhasad van, ez igen.
2010. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mi a büdös francért teszed fel ugyanazt a kérdést kétszer két órán belül? És miért nem tudod megnézni azokat amiket már mások feltettek? 1000-szer leírtuk már, hogyan kell táplálkozni normálisan!!! Az a b@rom aki meg azt írta, hogy 13 nap alatt 6 kg-t fogyott zsírból, az nem ért semmihez, csak osztja az észt! De segítek... 1kg zsír leadásához 9000 kcal-t kell elégetni!!! Ez a belinkelt sz@r kb. 600-1000 kcal-t tartalmaz naponta, egy átlag ember pedig kb. 2000-2500-at használ naponta! Tehát ez 1000-2000 kcal deficit naponta. Ha ez mind zsír lenne, még akkor is egy kg-ot leadni 4-9 nap lenne!!!! Ennyi!!! Ez tény, úgy, mint 1+1=2!! Ráadásul ha a szervezet napi 1000-1200 jó minőségű kalóriánál kevesebbet kap, azt is csak 3 részre elosztva, akkor az koplalás!!!

Ez az egész olyan egyszerű, mint egy pofon, mégsem fogja fel senki.

Ha valaki heti 1kg-nál többet fogy, az víz és izomveszteség és kész. Ez mindenki számára tény és egyértelmű aki valaha tanult táplálkozástudományt, vagy legalább elolvasott néhány ilyen könyvet.

2010. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem ciki már bocs de az... szerintem sportolj és gondolom úgy is változtatsz az étrendeden kávét nem innék inkább egy pohár vizet visszatérve a sportra pl 15 percet kocogsz egy nap akkor az már jó ezt majd növeled 5 percekkel vagy úgy is itt a strand szezon gondolok itt az úszásra vagy focizz, lényeg az h mozgás legyen. Egy nyáriszünet alatt még több is lemehet =) és nem azért h a diétázokat bántsam mert valóban beválhat ezt többen is megmondják de ha utána visszaálsz az eredeti étrendethez visszahízod 14/L
2010. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
előző vagyok ja igen gyors fogyás valószínűleg tényleg csak víz meg izom =( szóval... sok szerencsét
2010. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!