Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futás mennyire segít a...

A futás mennyire segít a fogyásban? Fogyókúrázok is! Szeretnék 5 kg-ot leadni a nyárra!

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokat

egyik leghatékonyabb kardió

2015. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Minimálisat. A futás csak egy kiegészítő mozgás, bár jól állítható az intenzitása.


De a fogyás az étrend kérdése. Jó étrenddel jó egészség érhető el, jó metabolizmus esetén minden mozgás (izommunka) konkrétan zsírt éget.


Rossz étkezés mellett kardiózás ide vagy oda, hízhat az ember.

2015. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egy hónap alatt fogytam 5 kg-t. Étrend nagyjából annyi, hogy nem sima fehér, hanem teljes kiörlésű kenyeret eszek, és, hogy a cukrot édesítővel pótolom. Esténként szoktam futni kellemes tempóban 3 km-et. És ezek mellett nem mondom hogy nem csúszik be egyegy szelet csoki:) szóval lényeg a lényeg, hogy nemkell megszakadni, nemkell éhezni, ne úgy egyél, hogy párszor sokat , hanem naponta 6szor keveset. Ha ezt tartod biztos vagyok benne hogy már tavaszra le fogysz 5kg-t! Sok sikert!:)
2015. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!