Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudtam még mindig...

Miért nem tudtam még mindig lefogyni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mint 5 éve próbálok lefogyni, de egyszerűen nem megy, nem tudom mit csináljak. Anno 15-16 évesen kezdtem el fogyózni, mert szar volt az iskolában, folyton baszogattak. Akkoriban olyan 130 kg voltam, azóta eltelt 5 év és minden szar volt, mindenből kimaradtam. Azóta csak híztam, most 150 kg vagyok, tavaly 165 is voltam. De nem vagyok képes teljesen lefogyni. Szerintem már meg is hülyültem, fogalmam sincs mit csináljak.

2015. jan. 18. 20:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

20: Igen, a zsömlét láttam, de az nekem kb. tök ugyanaz.

És nem fáj a hasad csak a tojástól? Ha kenyér nélkül eszem, nekem fáj tőle a hasam, a zabkását már unom :( keresek valami más reggelit.

2015. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Ha fáj a hasad tojástól, akkor a hasfájás okát kellene megtalálni.


Mivel nem csak az az opció létezik, hogy a tojástól fáj (hiszen nem fáj mindig a tojástól) lehet valami olyan emésztési gondod van, amit helyre lehetne hozni.


Reggeli tipp néhányaknak, mondjuk én nem fogyózás miatt eszem így, hanem mert nagyjából így kellene enni


"Mi reggelit csináltam! Mostanában keveset sütögettem.. de ma nekiálltam..


Vágtam csíkokra zellert, sertés zsíron megpirítottam sóval, frissen őrölt borssal és kis bazsalikommal. Wokból kiszedtem, utána ment bele kockázott bacon és újhagyma. Ezek összepirultak és tettem még bele pár szál virslit, az is átsült kicsit a szalonna zsíron, hagymával..

Végül 3 tojást addig sütöttem, hogy a sárgája még folyós maradjon.


Mellég készítettem krémkávét kis mézzel és a tojássárgája porral (rendeltem 10 kilót, ez a kiszerelése neki, de már 8 kilóra megvan a vevő, nekem 2 kiló tojáspor bőven elég)


Nagyon fasza volt, igazából meg sem ettem mindet, mostanában nem vagyok egy zabagép. De nagyon jó kaja, jó hagyományos, zsíros :D"

2015. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

16-os vagyok:

Én imádom a tojást, és soha nem fáj a hasam tőle. Lehet az is változatos.

Tükörtojás, főt tojás, rántotta stb.

Van amikor reggelire zöldségtálat eszem. Paprika, paradicsom, uborka, saláta összevágva , mellé mozzarella sajt. Kását is lehet többféleképpen enni. Van amikor gyümölccsel eszem, van amikor cukormentes lekvárral..

2015. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

ma 23:02

te vagy az a 46%-os aki miatt valaki kiírt egy kérdést és panaszkodott, hogy minden fogyókúrás kérdésnél osztod az észt?? Meg, hogy néha tök baromságokat írsz.. Hát a reggelid leírása tényleg nem idevaló, hiszen a kérdező fogyni szeretne.

2015. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ha kenyeret eszek a tojáshoz, akkor sose fáj. Érzékeny vagyok a zsíros dolgokra.
2015. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

24-es, a reggelim teljesen fogyókúrás.

De nem muszáj egyetértened, megnevezheted mely összetevő okoz szerinted nagy inzulinválaszt, elhízás-betegséget.


Én vagyok, akiről az a lelkisérült szerencsétlenség kérdést írt ki. Ráadásul amikor leírtam a kérdéséhez, hogy alapvetően agresszív természetű vagyok, és természetesen nem érdekel mások túlérzékenysége, egyetnemértése, azt töröltette.. pedig teljesen érthetően lereagáltam. No mindegy.


25. ha érzékeny vagy a zsírokra (mert a tojás az olyan rohadtul zsíros.. na mindegy, hülyeség de ne menjünk bele) akkor.. kenyérrel mégis miért tudod rosszullét nélkül megenni..


Mindegy miért, én sem tudnám megválaszolni. Ez a tapasztalatod. Kérdés az, hogy mégis MIÉRT olyan beteg a tested, hogy nem bírod a tojást magában, amikor elvileg nem vagy tojásérzékeny. Lehet rendbe kellene tenni bélflórát, emésztést -> na ez az ami nem pont kenyérevéssel kezdődik :)

2015. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

26: Igyál meg egy vödör zsírt magában aztán megnézem fáj e tőle a hasad.

Szerinted a tojás min sül meg? Angyalhajon?

2015. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Hol az a kérdés, amibe a paleost szidják?
2015. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Na ez az a kérdés ahol a 46%-os miatt panaszkodik a kérdező

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__64..

2015. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
28: rengeteg ilyen kérdés van. Sőt, sokan már úgy teszik fel a kérdésüket, hogy direkt kérik, hogy ő ne válaszoljon :D
2015. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!