Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudtam még mindig...

Miért nem tudtam még mindig lefogyni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mint 5 éve próbálok lefogyni, de egyszerűen nem megy, nem tudom mit csináljak. Anno 15-16 évesen kezdtem el fogyózni, mert szar volt az iskolában, folyton baszogattak. Akkoriban olyan 130 kg voltam, azóta eltelt 5 év és minden szar volt, mindenből kimaradtam. Azóta csak híztam, most 150 kg vagyok, tavaly 165 is voltam. De nem vagyok képes teljesen lefogyni. Szerintem már meg is hülyültem, fogalmam sincs mit csináljak.

2015. jan. 18. 20:03
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Attól a pár gramm zsírtól rosszul lesz valaki, amin a tojás megsül?


Az a baj, hogy már önmagában ez nem egészséges. Mármint a rosszullét egy kis zsírtól, ezt is lehetne mondjuk kezelni, megkeresni az okát.


Hiszen még mindig a zsír az egyik legjobb tápanyag, és még mindig az egészséges metabolizmust segíti elő.


Az meg nagyon hókamókás amikor valaki előre nem kéri a válaszomat. Mert tudja, hogy nem fogok fogyasztószereket ajánlani, mert ilyenek nincsenek de ő mindenképpen valami szutyokra akarja költeni a pénzét. Nos, homokba dugott fejű struccokkal nem lehet mit kezdeni, de ha engem kérdezne valaki, hátha van tojás a kis hasában, meg szexi a cumbjuk mondjuk füstölve jó lehet! :)

2015. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!