Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy formázzam a testem, hogy...

Hogy formázzam a testem, hogy legyen kerek a fenekem? Milyen diéta? (kép)

Figyelt kérdés

1 [link]

2 [link]

3 [link]

4 [link]

5 [link]


Ilyesmit szeretnék mint Jen Selternek, feneket, alakot.

[link] képek

[link]

első videó



2015. febr. 25. 17:41
1 2 3
 21/22 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Napi fapfap... Egyébként tényleg egy kicsit ormótlan a hátsód. Mindened vékony, kicsit zsíros, szinte semmi izomzat. Azt a feneket elérni biztos nem egyszerű. De az a lány eléggé izmos. A válaszokat egyébként már megkaptad, újat én se tudok mondani. Edzés, szénhidrát java részét lecserélni zsírra, fehérjére.
2015. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Milyen 8 órás edzésről beszélsz te?Heti 3x1 óra a kezdő edzésterv.Selternek meg hyaluron sav feltöltése van a farizmában.Ez eléggé köztudott,ezért ő csak egy sza/r csaló,nem példakép.Izomtalan ropi vagy,főleg a lábaid,úgyhogy rád fér az edzés mindenképp és egy tömegnövelő étrend,hogy legyen miből fejlődni.
2015. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!