Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírból vesztek?

Zsírból vesztek?

Figyelt kérdés
2 hete csinálom az életmód váltást és már soha nem akarom abba hagyni napi 1200 kaloria + 1 ora hosza edzes .. 73 kg voltam Marc.1 Ma mérekeztem azaz Mar.16 70kg normális?? zsírból vesztetem ? a választ előre is köszönöm :)

#fogyókúra #fitness #zsírvesztés #edzés. zsírégetés
2015. márc. 16. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
2 hét alatt 3 kg súlyvesztés az nem zsírból jön le. Viszont mivel az elején vagy be lehet tudni folyadék és salakanyagvesztésnek, de ha továbbra is ilyen ütemben haladsz akkor változtatnod kéne a módszeren, mert nem lesz jó vége.
2015. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és miért?
2015. márc. 16. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert a szervezetet éhezik, tartalék üzemmódba áll és egy idő után a levegőtől is hízni fogsz.
2015. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én úg ytudom hogy 1200-1500 kaloria egeszgseg egy nap .. nem 2000-2500 .. sok fehérjét eszem a cukrot és a szénhidrátott kerulom ..
2015. márc. 16. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja.. Ne $Zarás után mérekezz
2015. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a határ, igen. És nem azt mondtam, hogy most változtass, de ez túl sok fogyás. Ha ilyen ütemben fogysz tovább akkor igenis éhezik a szervezeted -kalória minimum ide vagy oda- és növelned kell az adagod.

Heti másfél kg fogyás még 100 kg felett is soknak számít. De mit mondtam, az elején normális ha kicsit gyorsabb.

2015. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel csak most kezdted, ebben rengeteg víz is volt, amivel a CH-kötődött.
2015. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!