Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kellene nekem hatásos diéta,...

Kellene nekem hatásos diéta, vagy szimplán elég, ha nagyon keveset eszem? Kockahashoz edzés is kell.

Figyelt kérdés
Van egy kis felesleg rajtam, szeretném eltüntetni valami nagyon egyszerű diétával. Kockahasat szeretnék (de nagyon) ehhez milyen edzés kell, hogy látszon is?

2015. márc. 21. 21:46
 1/5 anonim válasza:
Kezd el egyik nap 50felüléssel és neli 10zel többet csinálj egy évig(ezt miután lejtt a felesleg
2015. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerüld a cukrot és a szénhidrátokat vagy legalábbis a fehér lisztes dolgokat. Egyél húst, gyümölcsöt , zöldséget, teljeskiorlesu kajákat. Futás, hasazas.
2015. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs egyszerű diéta. Egyszerű diétával túlsúlyosak lesznek az emberek. Szálkásító diétával lehet fogyni, ehhez viszont változtatni kell az étkezésen.
2015. márc. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2015. márc. 22. 08:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon keveset eszel, akkor koplalsz, az izmaidat feléli a szervezeted, míg a testzsírod nő. Szóval melyiket is fogod választani?:)
2015. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!