Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés és egészséges étrend...

Edzés és egészséges étrend mellett miért vagyok állandóan éhes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a "miért vagyok mindig éhes?" kérdés már az ezredik. De én nem úgy éhezek, hogy jajjjj délelőtt nem eszek, utána meg nem bírom... Vagy 1 napig csak vizet iszom, következőb csak gyümit eszem és így tovább...

Egy átlag nap:

Reggeli 7:00 - zabpehely tojásfehérjével készítve/ tk zsemle tojás zöldség/vagy rántottaféleség

10:00 rizs, csirkemell, kevés zöldség

14:00 a tízórási menü (s esetleg a 2 étkezés között egy alma v vmi gyümölcs)

16:00 súlyzós edzés +/ kardio/aerob

19:00 zsírsz. túró (körözöttnek/ gyümölccsel)

Napközben esetleg zsírsz. natúrjoghurt, s edzések előtt L-karnitin


3x járok terembe 1 héten de más napokon is megvan a min 30 perces mozgás (pl HIIT)

Na és most jön a lényeg, az étkezések között is állandóan arra gondolok, h mikor ehetek már végre :(

Könyörgöm, ne írjátok azt, h olyankor igyak vízet, állandóan azt iszom, a napi min 2,5- 3 l folyadék megvan


176 cm/ 75 kg / L



2015. márc. 31. 20:46
1 2
 11/11 SugarCat ***** válasza:
Edzés után nem csoda,hogy megéhezel,kell a szervezetednek pótolni valamivel az energiát,szerintem nyugodtan ehetsz utána egy kis csirkét/halat vagy bármilyen fehérjeforrást.
2015. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!