Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott itt már valaki úgy,...

Fogyott itt már valaki úgy, hogy nem evett kenyeret?

Figyelt kérdés

Sovány húst, halat, tejtermékeket és tojást ennék zöldségekkel (kivéve hüvelyesek) és egy kevés gyümölccsel. Cukor helyett édesítő mindenbe. Lehet így fogyni? Van esetleg itt olyan, aki így eszik, és fogyott?

(Eddig is ilyeneket ettem, csak rengeteg tésztával, fehér kenyérrel, sok édességgel, és sokszor egy pizza is lecsúszott.)



2015. ápr. 29. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Elhagytam a cukrot és a fehér lisztet. 2 hónap alatt - 5 kg!
2015. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én alapból nem tudok kenyeret enni. Fogyni nem fogyok, csak nem vagyok úgy felfújódva, mint egy tehén.

Valószínűleg fogynál így.

2015. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nyilván lehet így fogyni, ha elég keveset eszel. Sokaknak, amennyire tudom, nem is kell figyelni eme utóbbira, automatikusan jön s ebben sok logika van, a szénhidrátok nem szoktak annyira laktatni, viszont kenyérfélével rengeteg kalóriát lehet bevinni.

Erősíti ezt az automatikus kalóriadeficitet a ketogén diéta.

De van, aki nem fogy azzal sem, felesleg esetén sem.

Nekem nagyon nehéz fogynom (mivel nehéz deficitesen ennem), de szénhidrátdúsan nemes egyszerűséggel lehetetlen. Jobban is érzem magam így, úgyhogy elég jó ötletnek tartom, hogy annak idején elhagytam a lisztet és a cukrot, bár én a tejtermékek zömét is. Ha rendszeresen ennék húst, bizonyára könnyebben fogytam volna, a hús egész jól laktat, amennyire tudom.


Mindenképpen ígéretes irány, de nem tudhatjuk, Veled mi lesz. Bár ezt nem is kérdezted, nyilván főleg ez érdekel.


Viszont... Kevés szénhidrát van benne, úgyhogy több zsír kellene, ha nem akarsz túl keveset enni. A fehérjét sem jó túlzásba vinni, az egészségnek se jó, de macerás és többnyire drága is. Úgyhogy kell valami más, a kis gyümölcs és zöldség vajmi kevés szénhidrát, ezek mellé egész jelentékeny mennyiségű zsír kell, ha nem koplalsz.

2015. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én egy dekát se fogytam így.
2015. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Na, akkor most konkretizálom saját magam.


Kenyérevéssel sem voltam hájas (ektomorf alkatra ez azért jellemző)


Most elvileg 'nagyon vékony' vagyok a közel 190 centihez 72-73 kilóval, olyan 75-76 kilóról jöttem le.


Néha vannak szénhidrátos napjaim, de úgy általában hús-zöldség-zsír, viszonylag rendszeres testedzéssel (nem testépítés, nem is cél a testépítés) ez a forma állandósul nálam, szerintem nem vészes, legalábbis tapasztalatom szerint van akinek tetszik (nekem meg kényelmes, ekkora súllyal viszonylag könnyednek érzem a mozgásom, egyelőre ennyi a cél + a jó közérzet)

2015. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Jaa, link. Szóval nálam ez a kenyérmentes forma

[link]

2015. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Én nem eszek már kenyeret,csak teljes kiőrlésűt/barnát plusz mindenből rendesen eszek de azért figyelek,hogy ne egyek csokoládét,vagy magas szénhidrát tartalmú ételeket, és 1 héten 5-ször futni járok fél órákat.Így fogytam 1 hét alatt lement 2 kg.Úgy,hogy nem vagyok egy kistermetű ember, sőt még a futást is utáltam de valahogy rávettem magamat.Remélem segítettem,de szerintem mozgás nélkül semmit nem érsz el,mert ha csak nem eszel akkor az izmodból is fogsz fogyni,nem csak zsírból

18/F 183cm és 102 kg

2015. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5-6: omg ez a "nem veszes" formad???? Szerintem tokeletes.
2015. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Már halvány lila gőzöm sincs mi számít jónak. Így inkább nem is akarom tudni.


Azért a tapasztalatom az, hogy a jó külső férfiaknál már minimum ez a hobbista gyúrós (valóban szép) izomzat lenne, legalábbis bizonyos nőktől ezt szűröm le /nem mindenkinél/

2015. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
44%

Körülbelül ezen a diétának nevezhető cuccon vagyok én is és kb 2 hónap alatt -13kg. Annyi, hogy heti 2-3x komolyan sportolok, vagyis ezalatt a 2-3 nap alatt több mint 100km biciklivel.

Amúgy az étrend:

06:00-kor egy kis műzli szelet

09:00-kor fél karéj kenyér sonkával, salátával, paprikával (ennyi az egész napi kenyérbevitelem, ez is barna, magvakkal)

11:00-kor 1-2 kiwi

13:00-kor 1 alma

16:00-kor egy tányér leves, mindegy milyen csak ne legyen túl zsíros, cukros, krumpli, tészták benne

19:00-kor 5 halrudacska paradicsommal.

És később bármikor egy gréfrút.

Valamint ha napközbe nagyon éhes vagyok akkor eszek egy pufulecet.

2015. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!