Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott itt már valaki úgy,...

Fogyott itt már valaki úgy, hogy nem evett kenyeret?

Figyelt kérdés

Sovány húst, halat, tejtermékeket és tojást ennék zöldségekkel (kivéve hüvelyesek) és egy kevés gyümölccsel. Cukor helyett édesítő mindenbe. Lehet így fogyni? Van esetleg itt olyan, aki így eszik, és fogyott?

(Eddig is ilyeneket ettem, csak rengeteg tésztával, fehér kenyérrel, sok édességgel, és sokszor egy pizza is lecsúszott.)



2015. ápr. 29. 13:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Utolso, biztos vagy te ebben? En kb ehenhalnek ilyen etrenden.
2015. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én is éhenhalnék rajta. Mozgás nélkül. Így nem kunszt fogyni. Amikor paleóra váltottam és nem hagytam magam éhesen, én aztán nem fogytam semmit, csak amikor levittem a szénhidrátot, az is csak amíg sok felesleg volt rajtam.


A linkelt forma csinos :) Igaz, nekem sokféle alak tetszik, csak hájas, igazán extrém izmos és extrém izomtalan ne legyen.

2015. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Tűréshatáraimat maximálisan feszegető lelki viharokkal teli nap volt, köszönöm a kedves visszajelzéseket, igazából jólesik.


És ezek szerint kórosan sovány sem vagyok, pedig BMI index..

2015. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%-os, nem tudom, milyen noktol szurod le azt, de en nokent csak tatottam a szamat, amikor meglattam az "eleg jo" formadat. :D
2015. ápr. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Dorombol a lelkem Kedves 83%, köszönöm. :)

Szép napot kívánok!

2015. ápr. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szep napot neked is. :)
2015. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Attól függ amúgy mennyi kenyeret eszel. Én pl ha ettem is, csak néhány naponta 1-1 teljes kiörlésú rozscipó szeletet. Jelenleg nem fogyasztok ennyit sem. Nem hiányzik. Nem oszt nem szoroz. De pl anyukám éjjel nappal eszik kenyeret, ráadásul fehéret, mindenhez eszik (pörkölt,leves, tészta..) Ő ha elhagyná, biztos fogyna.
2015. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
40%-os te jóformán koplalsz, ne csodálkozz, ha vissza is hízol 1 hónap alatt.
2015. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

11,12 eleinte én is úgy éreztem, de mostmár megszoktam, és elég jól bírom.

18as, sokan mondták igen, de nem akarom abbahagyni ezt, mivel már hozzá szoktam, és mondhatom, hogy nem kényszer az egész mert nem is érzem szükségét annak, hogy ennem kéne, így ha nem kezdek el zabálni megint mint egy állat, mert régen azt csináltam, olyan voltam mint egy lyukas zsák, most meg egy tányért bármitől tele vagyok. Kb. 3 hónappal ezelőtt a napi átlagos kenyér bevitelem legalább fél kg volt, és akkor az édességről, üdítőkről nem is beszéltem.

2015. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!