Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha ezt a diétát...

Szerintetek ha ezt a diétát csinálom (szegedi klinika receptje, lent a link) és ha ma nem ebédeltem és egy zsömlét pirítottam meg és mindkét felét megettem de többi nap fogok és reggelente nem eszek tojást akkor attól még ugyanúgy fogyok?

Figyelt kérdés
[link] Cafeblog.hu/2014/03/20/ket-het-alatt-7-10-kg-ot-fogyhatsz-ehsegerzet-nelkul-a-szegedi-klinika-receptje-alapjan/ Nagyon nagy baklövés volt?

2015. jún. 17. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szegediek többször elmondták, hogy semmi közük hozzá.
2015. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Zsömlét eszel diétában?


A fél világ elhízott és beteg a búzától. Te azt eszed fogyás céljából?


Tojás az jó étel, a búza az kevésbé. Tarts kalóriadeficitet, értelmes ételeket egyél.

2015. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez a szarsághoz nem lehet köze semmilyen klinikának. De tagadják is.

De ez a "hideg tyúk" tetszik. :D

2015. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ó, a tojásdiéta. Kicsit koplalós, vannak benne átkozottul nagy butaságok (pirítós kötelezően előírva), sokszor nincs mennyiség (azt szeretem, mert akkor nem koplalós, eszem egy fél lazacot mint hal :D de fogyni aznap nem fogok, sőt, a ketózisnak is betesz, bár annak a pirítós is), kötelező sok kávé (én kávézom, de utálom, ha előírják nekem)...

A legtöbb nap igencsak szénhidrátszegény, az jó dolog, de akkor már ketogénezzünk s úgy, ahogy akarunk.


Természetesen nem lesz 7-10 kg fogyás, annyira azért nem koplalós diéta, de koplalva sem lenne annyi, még a vízzel együtt sem, legalábbis nem sokaknak.

2015. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!