Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb?

Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Biciklizés, futás, sétálás?


Nos szabad időm van, tehát ha 2 órát kell sétálni hetente 5x, nekem jó. Viszont futni nem szeretek, nincs kivel, és ürességérzetem van kint a szabadban...


2015. júl. 21. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretsz futni ne fuss.Szerintem a biciklizés jobb mint a séta, de ha fogyni akarsz akkor egészséges étrend is kell.
2015. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, tudok róla:)
2015. júl. 21. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Futas hatekonyabb.En is utalok futni es sosem fogom megszeretni faraszto sok idot elvesz stb...de ez van. Ha az ember dietazik sajnos muszaj dontenie: futas biciklizes seta...nyilvan amelyik konnyebb az segit a legkevesbe de az eletmodvaltas nem a kenyelemrol szol.
2015. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, nem a fáradávagy az idővel van a gond.. biciklizni akár hol tudok, futni viszont ilyen kis térségben mint én vagyok nem... Egyedül meg szó szerint nyomasztó futni :D
2015. júl. 21. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!