Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összeállítottam magamnak egy...

Összeállítottam magamnak egy "edzéstervet", Szerintetek milyen? Mivel egészítsem ki?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék és izmosodni kicsit, de inkább a fogyáson lenne a hangsúly. Nem vagyok profi az ilyesmiben (sőt inkább teljesen kezdő), ezért nagyon örülnék ha valaki segítene. Ez lenne az:


Reggel: 20 perc futás (1perc teljes erővel, utána 1perc séta vagy kocogás, ezt ugye ismételve 20 percig)


Délelőtt/koradélután: Találtam egy edzéstervet hasra, ilyenkorra azt gondoltam. Tehát: 20 sima felülés, 10 felülés felhúzott lábbal, 10 nyújtott lábemelés, 20 mp planking (Ez lenne az első nap, az utána lévő pár napban mindenből +5 mind másodpercben, mint darabban, majd plusz tíz, két hétig, utána marad a maximum minden napra. Ebben öt-hat naponta egy nap szünet van.)


Délután/este: Cardio edzés youtube videó alapján, eleinte 15percet, és szépen lassan jöhetnének a 20-30-40 percesek. (pl.: [link]

)


Persze emellett figyelek arra is, hogy mit eszek (nem tudatos diéta), de pl. a cukrot, édességet próbálom teljes mértékben hanyagolni, a kenyeret is csak reggel, de ezt is megpróbálnám kizárni. Nagyon sok gyümölcsöt/zöldséget eszek.

Így, ez a módszer jó lehet? Min kellene benne változtatnom? Az edzést holnap tervezem elkezdeni, nyilván nem biztos hogy bírni fogok az elején ennyit, de megpróbálom magam tartani ehhez. Köszi a segítséget :)



2015. aug. 4. 21:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Jajj, ez kimaradt, hogy 178 centi vagyok, 75 kiló és lány :D, kb. 8-10 kilót szeretnék leadni, ehhez így mennyi idő kellene?
2015. aug. 4. 21:09
 2/7 anonim ***** válasza:

A kajáláson fog nagyrészt múlni a siker. Jó kajával edzés nélkül is fogyni fogsz, rossz étrenddel a világ legjobb edzésével sem fogsz fogyni. Izomépítés és fogyás egyszerre szinte kizárt (kezdőknél pár hónapig lehetséges talán).


Az a reggeli 20 perc intervall edzés amit írtál nagyon kemény. Nem igazán kezdőknek való max 10-12 perc elég :) A reggeli edzés előtt semmit nem érdemes enni csak tiszta víz. Utána hús zöldség. A délutáni edzés után is vigyél be sok fehérjét azonnal én a tejsavófehérjére (turmix) esküszöm. A CH-t tartsd lent de ne koplalj mert felborítja a szervezetben az egyensúlyt és utána brutál nehéz lesz fogyni. Többször keveset. Hús, zöldség, tojás. Kevés kenyér, rizs tészta amit szeretsz. A gyümölcsöt azt teljesen kihagynám az nem való fogyókúrázónak.


Egyébként a legjobb a súlyzós edzés azzal tudod a legnagyobb terhelést adni a testnek és ilyenkor a legnagyobb a zsírégetés de ilyenkor sok-sok fehérje kell víz és pihenés hogy közben ne veszíts sok izmot és a fogyás ne egy löttyedt testet hozzon létre :) Az a 8-10 kiló 3 hónap alatt könnyedén lemegy. Nekem ez a véleményem. Dióhéjban ennyi. Sok sikert.!

2015. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 5. 00:09
 4/7 A kérdező kommentje:
A gyümölcs miért nem való fogyókúrázónak?
2015. aug. 5. 00:11
 5/7 anonim válasza:
Egy másik válaszoló vagyok! :) De szerintem se jó a gyümölcs fogyókúrázóknak, ugyanis rengeteg benne a cukor...Helyette ahogy előttem is írták sok sok sok zöldség! Én pl. teljes mértékig elhagytam a kenyeret, már abonettet sem eszem meg pufirizst sem. Mondjuk fél éve diétázom így, de könnyen hozzá lehet szokni. Így a reggelinél sem eszem semmilyen pékárut, inkább emelem a zöldség adagomat, plusz a husit. Az edzés szerintem fontos, bár valóban sokkal nagyobb hangsúlya van a fogyásban az életmódváltásnak. Van egy jó diéta amit ha rám írsz nagyon szívesen elküldök! Nagyon kemény, de 1-2 hónap alatt olyan mértékű fogyást tudsz vele produkálni akár semmi mozgással hogy az hihetetlen! Egy ismerősöm végigcsinálta, én nem bírtam.:)
2015. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :) írok az étrenddel kapcsolatban!
2015. aug. 5. 12:47
 7/7 anonim válasza:
A fogyás 60%a az étrenden múlik. A többi negyven a sport, az hogy milyenalkat vagy, stb
2015. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!