Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve. Dagadt...

Kétségbe vagyok esve. Dagadt vagyok, utálok sportolni, elegem lett az éhezésből. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Azt hiszem, eléggé nyomorék vagyok. Fogyóztam, (persze eközben jópárszor bezabáltam), nem is fogytam igy sokat. Nagyritkán tornáztam, futottam. Eredményt nem láttam. Nem ettem túl sokat, folyton éhes voltam, igy feladtam. Visszahíztam 60 kilóra, na most vettem észre, hogy volt egy kis eredménye a koplalásnak. Jó pár hete annak, hogy leálltam, de azóta is lelkiismeretfurdalásom van, ha eszek. Megpróbáltam elfogadni magam, de ha a világ nem fogad el, akkor hogyan? Jó, mindenki azt mondja, pont normális az alakom, de ez csak szánalom! engem most anorexiások véleménye érdekel. Van e itt, aki hasonlóképpen volt ezzel, és mégis erőt kapott, hogy lefogyjon? Kb 12-15 kilót szeretnék fogyni. Nagyon reménytelen vagyok?

2015. aug. 12. 15:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hűű komolyan azt hittem, hogy beszólogatásokat kapok. Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2015. aug. 12. 20:35
 12/18 anonim ***** válasza:
Kedves 10.! Kérlek, ne forgasd ki a szavaimat.Egy szóval sem állítottam, hogy "az embernek már anorexiásan sorvadt izomzata van, míg a zsírtartalék nem csökkent". Természetesen koplalás mellett a zsírt is felhasználjuk, de az izomtömeg is csökken rendesen. Egy diétánál pedig nyilván nem ez a cél. Igazából a rosszul megtervezett étrend esetén egy szükséges rossz. Teljesen nyilván nem lehet kiküszöbölni, de a mértéke csökkenthető.
2015. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12: Te írtad, hogy csak akkor bont izmot a test, ha már nincs elbontható izom... De itt az oldalon rengetegen direkt leírják, hogy csak izomból fogy az ember koplaláskor, zsírból nem megy semmi, na elsősorban ez ellen kelek ki.

Azt én is írtam, hogy bomlik az izom is.

2015. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs akaraterőd akkor bele se kezdjél én is sokáig voltam 60 kiló de amikor elszántam magamat a fogyójúrára akkor NEM zabáltam be mert tudtam hogy nekem mi a fontosabb ha 48-45 kiló szeretnél lenni azt csak szigorú diétával érheted el az első pár hétben nehéz lesz de utána már hidd el hogy meg fogod szokni :) nekem mar csak 4-5 kiló van hatra de már próbálgatom a 32es nacikat és nagyon jó érzés , sokkaljobb mint egy zacskó chips amit megeszel


17L 168cm/49kg

2015. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Szia. Nem kell neked éhezned, sportolnod, bogyókat, csodaitalokat fogyasztanod ahhoz hogy lefogyj. Elég neked az ha életmódot változtatsz. :) Én egy éve vegetáriánus vagyok. Az sem túl egészséges ha nem eszel húst, de a zöldségek eleve segítik előidézni a fogyást. Az ismeretségi köröm eleve azt mondta hogy torna, torna de nálam lustább ember nincs a földön. :D A torna, edzés, testmozgás eleve segít fogyni, és még egy kis izmot is tudsz magadnak növelni vele, de ha nem szereted csinálni akkor ne csináld. A vegetáriánusok lassabban fogynak, de mégis leadják a felesleges kilókat. Ha hiszed, ha nem én most vagyok 14 éves és tavaly 120 kg voltam a 178 cm magasságomhoz képest, most pedig itt vagyok, 180 cm-esen, és 76 kilósan. Rengeteget fogytam azóta. Akaraterő kérdése. És tudod az első 2 hónapban nagyon nehéz volt. Depressziós lettem, volt itt vagdosás minden, de aztán volt egy áttörés. Megszoktam ezt az életmódot, majd rohamosan fogytam. Illetve nem is rohamosan hanem csak úgy szépen, de nagyon látványosan. Mára pedig már a hústól hányingerem lesz. Amit eszem az a tofu és a tojás, tejtermékek jöhetnek. A többi zöldség, és gyümölcs. A tojást csak nagyon ritkán eszem meg, de csak azért mert tudom hogy abból kikelhetett volna egy kiscsirke, de ez már eléggé beteges vega dolog. Lényeg az hogy 1 éve, mióta vegetáriánus vagyok, egyszer sem voltam beteg. Ne légy elkeseredve. Nem azt mondom hogy te is legyél vega hanem hogy próbálj meg úgy étkezni, ami egészséges. lehet húst enni, én csak azért nem eszek mert sajnálom az állatokat, csak mértékkel, és lehetőleg ne agyonfűszerezett, zsíros húst. Hidd el. Az életmódváltás nagyon hatásos, főleg ha még edzel is mellé picit. Sok sikert kedves kérdező. Akaraterő kérdése. Nagyon nehéz lesz, de aztán már jobb lesz. Sokkal jobb. Nincs ahhoz fogható mikor megdicsérnek az ismerősök. :) 14F
2015. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na az olyanokra ne hallgass mint a 14es. 168 centihez akarsz 45 kiló lenni? Az a súly egy max 155-160 centis lánynak lehet egészséges.
2015. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Megintcsak köszönöm a válaszokat! ^_^
2015. aug. 14. 12:59
 18/18 anonim válasza:

ez tenyleg idealis , de ha szeretnel lefogyni adok nehany tippet : citromos viz: ezt ugy kell hogy a vizet berakod a majkrovba kb. 12 masodpercig h langyos legyen majd kiveszed raksz bele egy fel citomot persze a levet , es iszod reggeli elott 30 perc utan regelizz cask.


Vagy zold tea

Csalan tea

Igyal teat melegen ill. forron ez nagyon jo telen , mert gondolom nem akarsz megfazni .

Vagy telen mert ez nagyon jo ugy oltozz fel hogy pl. 5-6-7 stb. ruha legyen rajtad hogy izzadj es hogy foggy (ezt cask olvastam , de szerintem hatasos

)

vagy menyj be szaunaba

MOZOGJ , vagy setalj

2015. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!