Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudnek tenni a ferjem...

Mit tudnek tenni a ferjem ellen, hogy kondizhassak?

Figyelt kérdés
Ferjem az utobbi 3 evben testepitessel foglalkozik. Itthoni konditermunk van, ott szokott edzeni napi 3-4 orakat munka utan. A nyari langosok es palacsintak hatasara felszedtem legalabb 17 kilot, es szeretnem leadni. 167cm, 6kg vagyok. Megirtam az edzestervemet is, mert a ferjem nem volt hajlando segiteni, azt mondta, hogy igy jo az alakom. Mit szepitsek rajta, kover vagyok es fogyni szeretnek. Es itt a problema. A konditermet folyton bezarja, nem enged be edzeni, pedig sok gepe es eszkoze van ra. Egyik alkalommal sikerult bemennem (nem volt zarva az ajto), erre o is bejott utanam es amit akartam hasznalni gepeket vagy padot, arra leult/nekitamaszkodott, a lenyeg az, hogy nem engedett semmit hasznalni, mert szerinte igy nezek ki jol. Mivel eleg nagy hazunk van, vettem en is egy haspadot magamnak, hogy legalabb azon tudjak edzeni, erre o fogta magat es azt is berakta a sajat konditermebe. Vegso elkeseredesemben vettem magamnak egy kondiberletet, de nincs idom edzeni, mert most meg mindenfele hazimunkat ad nekem... Takaritas fozes mosas... Volt, hogy egymas utan ketszer is elmosogattatta velem a tanyerokat, mert nem voltak eleg tisztak. Mit tehetnek ez ellen? Futni sem tudok elmenni, mert eszrevenne, hogy nem vagyok itthon... Legyszives segitsetek.

2015. szept. 8. 12:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én a helyedben minden reggel elmennék futni. Mit tud csinálni utánad fut és lefog? Vagy pl amíg ő edz addig "elmész a boltba" csak pl futni mész és közben veszel két üdítőt így azt se tudja mondani hogy hazudtál
2015. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Való igaz, az ilyen fickók inkább akkor pampognak s akarnak válni, ha a feleségnek nincs kockahasa épp... De azért tuti akad olyan, aki magát izmosan, a nőt puhán szereti, annyi ízlés van...


A 3-4 óra valóban brutális, nem edz rendesen, ha ennyit bír, s nem is ért hozzá.


Az nekem mellékes, hogy kamu-e. Kevés kivételtől eltekintve (azért empatikus lény volnék valahol) engem nem érint mindenféle idegenek nyomora, viszont érdekes megvitatni egy ilyen helyzetet.

2015. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#13: Igen, az ember elsősorban önmagával él kapcsolatban, egész életén át, természetes, hogy magának akar tetszeni. Én is így vagyok vele, s ebben semmi furát nem látok. Az önértékelésemhez hozzátartozik, hogy igyekezzek jól kinézni, a párom véleményétől függetlenül. A kinézetem, a táplálkozásom, a hobbijaim, az életem ezernyi apró része a saját magamnak jót kell tükrözze, ha ez nem hozható össze a másikkal, az kellemetlen, de nem tudom, miért áldoznám be magam.
2015. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

legközelebb törj egy kis altatót a saját lángosodba is, hogy miután bezabáltad ne legyen energiád gyakorin hitványkodni


férjedet meg üdvözlöm.

2015. szept. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kamu, a másik kérdésnél, amit a 19. belinkelt, még teljesen más adatokat meg háttérsztorit írt. Mi értelme van kiagyalni ilyen baromságokat?
2015. szept. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!